Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Гравець команди kONO.ECF Polbandana повідомив у себе в телеграм про те, що йому запропонували до 30 тисяч доларів за участь у договірному матчі.

Як доказ гравець виклав скріншоти переписки. Звісно, пропозиція могла бути не серйозною, проте нещодавно зі схожою пропозицією зловмисники зверталися до капітана kONO.ECF. 

Український клуб футболіста Коноплянки може бути дійсно дуже цікавим для організаторів підставних матчів через те, що не має великих досягнень, але водночас регулярно грає матчі на HLTV, має гарну репутацію, а це є запорукою того, що різні букмекерські контори відкривають лінію на такі матчі без особливих обмежень у розмірах ставок. 

Материалы по теме

Команду Коноплянки KONO.ECF намагалися схилити то використання радару на турнірах CCT та United24

0

Капітан українського клубу KONO.ECF byr9 виклав у себе в телеграмі скрін повідомлення від організаторів договірних матчів. У своїй пропозиції шахраї пропонують співпрацювати за схемою 70/30 на користь гравців, або за фіксовану суму і можуть надати програмне забезпечення, яке в народі називають радаром (воно дає можливість бачити переміщення суперників по карті).

Зірка українського футболу Євген Коноплянка заснував свій власний клуб з Counter-Strike

Зірка українського футболу Євген Коноплянка разом з колишнім легендарним українським гравцем у FIFA Олегом Шустенко підписали  команду з CS2 і назвали клуб KONO.ECF

ВІДЕО! Інтерв’ю з босом 322-мафії де він розкриває всі секрети договірних матчів в кіберспорті

0

Відомий грузинський блогер Ерік Шоков зробив резонансне інтерв’ю з босом 322-мафії, який розкриває всі карти щодо підставних матчів в кіберспорті.