Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Джорж Hyped Маганзини стал чемпионом Artifact Bitcoin League. В финале игрок Team Liquid обыграл Real_MAN со счетом 2:1 по картам.

Hyped

Artifact Bitcoin League проходил в онлайне в период с 29 января по 3 февраля. 32 игрока разыграли общий призовой фонд в размере $2,000. В итоге победу одержал Джорж Hyped Маганзини. Игрок Team Liquid занял первое место в группе «F», а в плей-офф одолел GameKingHotMEOWTHFreddybabes и Real_MAN. Стоит отметить, что это уже четвертое золото для американца за последние два месяца. Ранее он становился чемпионом WePlay! Artifact Mighty Triad: Strength, SeatStory Cup X и Mainline.GG Ancient Wars #5. За свою карьеру в Artifact он уже выиграл свыше $11,000.

Сетка плей-офф:

Screenshot_2

Распределение призового фонда:

1.  Hyped — $1,000;
2.  Real_MAN — $500;
3-4.  Lifecoach Freddybabes — $150;
5-8.  Unscathed Hoej HotMEOWTH nemphy — $50.

Источник

Материалы по теме

Team Liquid випустили колекцію мерчу в колаборації з Fortnite — це унікальний кейс в практиці кіберспорту

Поки в Україні всі грають в CS та інколи в Dota 2 Team Liquid зробили круту колаборацію з мегапопулярною грою Fortnite. Клуб випустив колекцію мерчу з атрибутикою гри де є все, від шкарпеток до килимка для мишки.

YEKINDAR стане гравцем заміни в Team Liquid на IEM COLOGNE. Склад команди

0

Латишкський стрілець YEKINDAR стане гравцем заміни для Team Liquid на IEM COLOGNE. YEKINDAR⁠ замінить Річарда shox Папілона, якого було переведено на лавку запасних. 

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім

Кирило «ANGE1» Карасьов разом з команндою не зможе виступити на мейджорі з Valorant

0

Європейська команда Кирила «ANGE1» Карасьова FPX Esports не зможе взяти участь у своєрідному мейджорі з Valorant — VALORANT Masters: Reykjavík який пройде в Ісландії.