Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Журналістка Діана Федченко зробила цікавий матеріал про те, як Росія використовує кіберспорт в інтересах пропаганди. Звичайно матеріал можна було б значно розширити, бо висвітлено тільки верхівку айсберга, проте з відео кожному стане доволі очевидно, що кіберспорт вже давно не поза політикою і став інструментом для відбілювання репутації Росії і зомбування молодого покоління в інтересах РФ.

 

Материалы по теме

Режисер студії FISSURE виявився z-патріотом. Засвітив свою підписку на z-канали прямо на трансляції PGL Major Copenhagen 2024

0

В ефірі російської студії FISSURE на трансляції PGL Major Copenhagen 2024 засвітилися Z-групи в телеграм, на які, ймовірно підписаний режисер студії.

Російський букмекер має філії в Криму, але збирає найкращі команди світу на своїх турнірах і в них беруть участь чисельні українці

Український коментатор і стрімер Михайло Olsior Звєрєв спробував привернути увагу світової спільноти до того, що російський букмекер BetBoom має відділення в тимчасово окупованому Криму в місті Сімферополь.

Українські діячі намагаються вплинути на кіберспортивний клуб Рональдіньо, який поїхав на турнір Путіна. Ось чому це не матиме результату

Українське ком’юніті намагається вплинути на маловідомий у нас кіберспортивний клуб Ramboot R10, який належить легендарному футболісту Рональдіньо і поїхав до Росії для участі в турнірі Путіна “Ігри майбутнього”.

Гравці NAVI підіграли російській пропаганді в річницю повномасштабного вторгнення

0

Перед річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну гравці NAVІ українець Ange1 та росіянин suygetsu передали персональне вітання російському телеграм-каналу VALORANT INFO з майже 60 тисячами підписників, показуючи, що ми “єдиний народ”.