Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Друг Олександра s1mple Костилєва, з яким українська зірка не раз стрімила, росіянин Єгор Крід здивувався звільненню Бумича з NAVI та висловив непорозуміння, які саме «репутаційні ризики» може нести Кирил Михайлов для NAVI.

Щодо Бумича, я просто не розумію. Якоїсь точної відповіді, мабуть, не буде.

Через якісь репутаційні ризики… Не знаю, які репутаційні ризики може принести Бумич? Класний хлопець з офігенною посмішкою.

Хто тепер говоритиме: «Капітанич, Бумич, Ямич». Така легенда», – сказав Крід.

На цьому прикладі добре видно, як діє російська пропаганда. Через лідерів думок вона вбиває фанатам думку про те, що нічого поганого не відбувається, що Росія та Україна це частина чогось єдиного, що між нами немає проблем, що кіберспорт і наше життя поза політикою. Люди починають сприймати думку, що можна грати з громадянами країни-агресора в одній команді й це нормально, бо так робить s1mple і в цьому не бачить проблеми Крід. 

Ця думка шириться на мільйони фанатів і багато хто, на жаль, починає в неї вірити. 

Читайте також про те, як s1mple грубо наїхав на відомого коментатора Maincast.

Материалы по теме

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

s1mple в черговий раз зганьбив Україну, просуваючи ідею СНД-кіберспорту. Гравець NAVI взяв участь у шоу-матч разом з росіянами

s1mple взяв участь у шоу-матчі разом з росіянами. Шоу-матч організували російськомовні стрімери та друзі Олександра Костилєва — росіянин Buster та українець Evelone. До речі обидва, включаючи Evelone, не робили жодних адекватних заяв щодо війни в Україні.

«Прогнать эту нечисть нах**р отсюда» — дивіться велике інтерв’ю з Олександром XBOCT Дашкевичем

В інтернеті з’явилося величезне двогодинне цікаве інтерв’ю з легендою NAVI, переможцем The International Олександром XBOCT Дашкевичем. В інтерв’ю Олександр розповів не тільки про свою кіберспортивну кар’єру, а і про дуже багато інших речей.