Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Друг Олександра s1mple Костилєва, з яким українська зірка не раз стрімила, росіянин Єгор Крід здивувався звільненню Бумича з NAVI та висловив непорозуміння, які саме «репутаційні ризики» може нести Кирил Михайлов для NAVI.

Щодо Бумича, я просто не розумію. Якоїсь точної відповіді, мабуть, не буде.

Через якісь репутаційні ризики… Не знаю, які репутаційні ризики може принести Бумич? Класний хлопець з офігенною посмішкою.

Хто тепер говоритиме: «Капітанич, Бумич, Ямич». Така легенда», – сказав Крід.

На цьому прикладі добре видно, як діє російська пропаганда. Через лідерів думок вона вбиває фанатам думку про те, що нічого поганого не відбувається, що Росія та Україна це частина чогось єдиного, що між нами немає проблем, що кіберспорт і наше життя поза політикою. Люди починають сприймати думку, що можна грати з громадянами країни-агресора в одній команді й це нормально, бо так робить s1mple і в цьому не бачить проблеми Крід. 

Ця думка шириться на мільйони фанатів і багато хто, на жаль, починає в неї вірити. 

Читайте також про те, як s1mple грубо наїхав на відомого коментатора Maincast.

Материалы по теме

NAVI всуху програли в першому матчі Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI всуху програли в дебютному матчі європейської франшизної ліги Champions Tour 2023: EMEA League. Чорно-жовті були розгромлені на власному піку Ascent з рахунком 7-13. На піку суперників команди дійшли до додаткових раундів, проте клуб KOI зміг дотиснути народжених перемагати, зафіксувавши на табло рахунок 20-18.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

NAVI легко обіграли Outsiders і вийшли у чвертьфінал ESL Pro League Season 17

0

NAVI легко впоралися з Outsiders і вийшли в чвертьфінал EPL 17. Команда Блейда змогла перемогти на двох картах поспіль і здолати чемпіонів останнього Мейджора.

На тлі скандалу щодо відношення NAVI до регіону СНД розбираємося, чи є чорно-жовті CIS-командою чи ні

В кіберспорті черговий скандал. Гравець Astralis Bubzkji у твіттері підняв тему скілу у так званому регіоні CIS і згадав NAVI, його виправив Ceh9, відмітивши, що українсько-російський склад не належить до СНД. s1mple також наголосив, що NAVI не команда CIS, водночас максимально проукраїнський блогер та аналітик Олександр Петрик зробив великий пост про те, що NAVI саме