Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв не втримався від палких дискусій у коментарях до свого неоднозначного посту щодо звільнення Бумича. У відповідь на критику відомого українського коментатора Федора Kvan Захарова зірка кіберспорту відреагувала вкрай некультурно.

Проте Костилєв швидко зрозумів свою помилку та видалив твіт, але інтернет все пам’ятає. Дійсно, мабуть легко думати, що у всіх українців в голові якась …ня, коли сам сидиш у безпеці в Берліні і не чуєш по кілька разів на день як лунають сирени повітряної тривоги. 

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що під тиском суспільства NAVI звільнили капітана свого складу з CS:GO. Цю подію прокоментував лідер команди Олександр s1mple Костилєв. Його очевидно проросійський коментар викликав обурення в українців.


Коментар Gameinside: NAVI, заберіть вже в нього пароль від акаунта чи пропишіть в контракті заборону писати будь-що без погодження з менеджментом. Ваша головна зірка робить все, щоб зруйнувати імідж команди, зупиніть це. 

Материалы по теме

Woro2k, s1mple, Zeus, Markeloff та інші професійні гравці та медійні особи зустрінуться в Медіалізі з CS:GO

Нова кіберспортивна організація ECO (Europe Cybersports Organisation) анонсувала Медіалігу — змагання з CS:GO у яких братимуть участь зірки українського КС та різноманітні медійні персони.

Олександр Петрик жорстко розкритикував чергові колаборації s1mple та b1t з росіянами на тлі війни в Україні

0

Олександр Петрик жорстко розкритикував професійних гравців NAVI українців s1mple та b1t на тлі їх чергових колаборацій з росіянами. Нещодавно b1t засвітився в інстаграмі відомого російського блогера, а s1mple взяв участь у «благодійному» стрімі разом з чисельними росіянами в тому числі Z-патріотом Фінарготом.

b1t покатався по Дубаю за кермом Ламборгіні російського пранкера та блогера і засвітився у його інстаграм

Відомий російський пранкер та ютубер Нікіта Здрадовський, який має на ютубі понад мільйон підписників, виклав у власному інстаграм кілька сторіс, на яких він ганяє по вулицях Дубаю на Ламборгіні. На одному з відео за кермом дорогої автівки сидить гравець NAVI b1t. Українець також відмічений в сторіс російського блогера.

Edward видалили з залу слави на сайті NAVI

NAVI прибрали з залу слави на сайті клубу одного з засновників організації Іоана Edward Сухарєва. Пістолкінг був членом легендарної п’ятірки, з якої почалася велична історія Народжених Перемагати і разом з Zeus, markeloff, Ceh9 та starix здобув чотири перемоги на Чемпіонатах світу з CS 1.6 у 2010-2011 роках.