Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На IEM Katowice 2024 стартував турнір по найскладнішій та найінтелектуальнішій дисципліні кіберспорту. В поєдинку за 500 тисяч доларів у Starcraft II зійдуться 24 гравці з усього світу.

Перші три місця отримають прямі запрошення на Esports World Cup 2024, який має стати головним турніром в багатьох дисциплінах. Інші гравці зароблять бали для загального рейтингу, через який також можна буде потрапити на мегатурнір в Ріяд.

Дивитися ігри можна на офіційній трансляції:

Материалы по теме

Serral став чемпіоном IEM Katowice 2024. Підсумки турніру

0

Безальтернативною перемогою Serral завершився IEM Katowice 2024 в дисципліні Starcraft II. Традиційно фін переміг всіх корейців, програвши за турнір лише одну карту, а в фіналі розгромивши топового корейця maru з сухим рахунком 4-0.

Spirit знищили Falcons на шляху до фіналу IEM Katowice 2024

0

Повним розгромом Falcons завершився другий півфінал IEM Katowice 2024. Як і перший півфінал цей матч складно назвати рівним, бо Spirit повністю домінували на першій половині вибору суперника і каменя на камені не залишили від команди Зоніка на другій карті.

FaZe розгромили MOUZ і вийшли в фінал IEM Katowice 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в першому півфіналі IEM Katowice 2024. На першій карті, якою був вибір FaZe, команда Каррігана декласувала суперників, продемонструвавши тотальне домінування. Nuke завершився рахунком 13-3.

Гравець NAVI в Starcraft II не зміг виграти жодного матчу на IEM Katowice 2024

0

Spirit – гравець NAVI в Starcraft II, якого клуб підписав кілька місяців тому, не зміг виграти жодного матчу на IEM Katowice 2024 і посів останнє шосте місце в групі А.