Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб IKLA в черговий раз вдається до змін в складі. Цього разу керівництво клубу вирішило звільнити двох зіркових гравців, на яких покладало великі сподівання і замінити їх новими.

Клуб залишили Зоран xicoz Марковські та Вільям draken Сундін. Легіонерів перевели на лаву запасних і готові продати в інші колективи. Клуб повідомив, що починає пошуки нових гравців, а CEO клубу Максим Беднарський подякував колишнім гравцям за гру і назвав нових членів команди, які прийдуть на тестовий період.

Від себе та від організації я можу побажати тільки найкращого цим хлопцям. Було приємно зустрітися з ними на буткемі, а поза грою ми були як брати. Але наші результати та проблеми з ролями та стилями гри призвели до цього рішення. Зрештою, це спорт і бізнес, тому ми будемо рухатися далі, тестуючи інших гравців, щоб отримати результат. Ми почнемо з @vldnCS2 і @ROGAxD. Я впевнений, що ці хлопці можуть багато чого принести, тому розпочнім нову главу зараз! Вболівайте за IKLA.

Останнім часом клуб спіткали суцільні невдачі. IKLA провалили всі останні турніри і з 10-ти останніх матчів на HLTV змогли виграти лише два. Вочевидь це спонукало керівництво знову вдатися до пошуку нових гравців.

 

Материалы по теме

Колишній тренер IKLA шукає інвесторів або роботу в Європі чи Америці

0

Колишній тренер українського клубу IKLA і аналітик студії Maincast Роман WOLF Михайленко повідомив, що шукає роботу в Європі чи Америці на посаді тренера чи аналітика, а також готовий зібрати команду для інвесторів.

Головна зірка IKLA виступить за Monte

0

Головна зірка IKLA Владислав kvem Король зіграє за Monte на турнірі RES Regional Series 1, про це повідомив CEO IKLA Максим Беднарський і клуб Monte.

Український клуб IKLA припинив діяльність. Згадуємо історію амбітного проекту Максима Беднарського

Український клуб IKLA не зміг пережити перехід на нову версію Counter-Strike і поразку на відбіркових до RMR PGL Major Copenhagen 2024.

Стали відомі переможці європейських закритих кваліфікацій на RMR PGL Major Copenhagen 2024

Стали відомі всі переможці європейських закритих кваліфікацій на RMR PGL Major Copenhagen 2024. Команди, розділені на дві групи по 16 колективів відіграли за швейцарською системою і половина з них пройшла на європейський RMR, а половина залишилася з Мейджором лише у мріях.