Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Нам стали известны важные инсайды о матче золотого состава NAVI, который состоится 11 мая!

  • По нашей информации в своем золотом составе NAVI соберутся только на один матч, который пройдет в формате BO5.
  • Соперниками NAVI будут настоящие легенды, которые блистали во времена расцвета того самого легендарного состава Natus Vincere.
  • Играть будут в Counter-Strike: Global Offensive (Наверняка многие хотели бы посмотреть и матч в CS 1.6, но не в этот раз).

Спустя много лет 11 мая мы увидим игру легендарного состава:

Даниил Zeus Тесленко
Арсений ceh9 Триноженко
Сергей starix Ищук
Егор markeloff Маркелов
Иоанн Edward Сухарев

Как думаете, сколько зрителей соберет этот потрясающий матч и кого бы вы хотели видеть в соперниках великой пятерки? Оставляйте свое мнение в комментариях!

Материалы по теме

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

NAVI переграли всіх і інші фінальні результати в групі C на EPL

0

Стали відомі повні результати групи С на ESL Pro League S18. Переможцем групи без жодних проблем стали NAVI, які в матчі за перше місце впевнено переграли FaZe, завдяки чому розпочнуть виступ одразу з чвертьфіналу Play-off.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.

NAVI гарантували собі місце в Play-off ESL Pro League Season 18. Інші результати групи С

0

NAVI гарантували собі виступ у Play-off ESL Pro League Season 18. Команда легко впоралася з прохідними суперниками не віддавши жодної карти і вийшла у фінал групи С, де зіграє проти FaZe за перше місце і найкращий посів в основній стадії турніру.