Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ісландська кіберспортивна організація Dusty оголосила про закриття раунду фінансування на суму 1,1 мільйона доларів.

Згідно з повідомленням організації в Twitter, інвестиції будуть використані для посилення конкурентоспроможних складів клубу Dusty, розвитку його платформи соціальних медіа та посилення розвитку гравців в Ісландії.

Організація стверджує, що це був перший раунд фінансування в ісландському кіберспорті. Подробиці щодо імен інвесторів не розголошуються. Esports Insider звернувся до організації за додатковою інформацією.

Асбйорн Даніель, генеральний директор Dusty «Ми раді бачити, що інші люди вірять у те, що ми робимо, і ми не можемо дочекатися, щоб приступити до роботи в тісній співпраці з партнерами».

Заснована у 2019 році, Дасті має склади в League of Legends, CS:GO та FIFA. Його команда League of Legends зараз бере участь у Європейській регіональній лізі NLC, Nordic, Великобританії та Ірландії. 

Минулого року Дасті об’єднався з північноамериканською кіберспортивною організацією Cloud9, щоб стати її ексклюзивним партнером на Чемпіонаті світу League of Legends 2021 року. Dusty надав Cloud9 приміщення, логістику та рекламу для заходу, який проходив у Рейк’явіку, Ісландія.

Читайте також про те, що Weplay відкрили спеціальний центр у Польщі для підтримки українців, що постраждали через війну.

Материалы по теме