Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Польська ігрова студія FPS Center за підтримки AMD, Actina, WePlay Holding, SENET, MyFace та InstaLing запускає некомерційний проєкт Day Center by AMD. Проєкт має на меті допомогти українцям у Польщі, особливо дітям та їхнім матусям.

Проєкт Day Center by AMD буде реалізовано під патронатом Посольства України в Республіці Польщі та Кризового координаційного центру при Посольстві України в Республіці Польща.

Day Center by AMD відкривається 1 червня 2022 року і прийматиме всіх українців безплатно щодня з 10:00 до 18:00 до 30 червня 2022 року. Центр розташований у Варшаві, в ігровій студії FPS (Galeria Ursynow / I поверх, Al. KEN, 36). Відвідувачі отримають безплатний доступ до комп’ютерних станцій та ігор, а також підтримку українськомовного адміністратора (носія мови). Молодь матиме змогу взяти участь у кіберспортивних заходах та підкріпитися фруктами, водою, безалкогольними напоями тощо.

Організатори проєкту сподіваються полегшити вимушений від’їзд із дому для українців та надати їм місце для спілкування та відпочинку.

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Видавець ігор Brawl Stars та Clash of Clans повністю закриває свої ігри для росіян

0

Розробник відомих мобільних кіберспортивних дисциплін Brawl Stars та Clash of Clans компанія Supercell повідомила про повний вихід з Росії через триваючу агресію цієї країни проти України. Компанія не просто видалила російські додатки з онлайн-магазинів, а і заблокує всіх існуючих користувачів з Росії та Білорусі у найближчому оновленні навесні цього року.

«Вибач, перемога Росії неминуча. Я не хочу допомагати Україні жодним чином в цій безглуздій війні», — Hooxi відповів на запрошення взяти участь у благодійному турнірі

Капітан команди G2 Расмус Hooxi Паллісгаард Нільсен захотів $500 за участь в благодійному турнірі для допомоги Україні, а після того, як один з організаторів пояснив, що турнір благодійний і спрямований на те, щоб зупинити російську агресію, капітан найкращої команди світу сказав, що не хоче допомагати Україні у цій війні, бо перемога Росії неминуча.