Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Польська ігрова студія FPS Center за підтримки AMD, Actina, WePlay Holding, SENET, MyFace та InstaLing запускає некомерційний проєкт Day Center by AMD. Проєкт має на меті допомогти українцям у Польщі, особливо дітям та їхнім матусям.

Проєкт Day Center by AMD буде реалізовано під патронатом Посольства України в Республіці Польщі та Кризового координаційного центру при Посольстві України в Республіці Польща.

Day Center by AMD відкривається 1 червня 2022 року і прийматиме всіх українців безплатно щодня з 10:00 до 18:00 до 30 червня 2022 року. Центр розташований у Варшаві, в ігровій студії FPS (Galeria Ursynow / I поверх, Al. KEN, 36). Відвідувачі отримають безплатний доступ до комп’ютерних станцій та ігор, а також підтримку українськомовного адміністратора (носія мови). Молодь матиме змогу взяти участь у кіберспортивних заходах та підкріпитися фруктами, водою, безалкогольними напоями тощо.

Організатори проєкту сподіваються полегшити вимушений від’їзд із дому для українців та надати їм місце для спілкування та відпочинку.

Материалы по теме

Придбай унікальну футболку легендарного гравця Fnatic — допоможи ЗСУ

Один олдскульний каесер часів CS 1.6, а зараз поважний радник заступника голови рахункової палати України (куди тільки не потрапляють кіберспортсмени, коли дорослішають) проводить цікавий аукціон, на якому пропонує у якості лота футболку легендарного Патріка cArn Саттермона. Виручені гроші Юрій Крушановський планує передати ЗСУ.

Дизайнер Української Професійної Кіберспортивної Асоціації та Unicorns of Love Володимир Сименів створив настільну гру «ЗСУ»

Війна в Україні це не тільки бойові дії, нестерпний біль в душах українців надихає на створення віршів та пісень, художніх творів, комп’ютерних ігор, а Володимира Семеніва, який до війни працював дизайнером Української Професійної Кіберспортивної Асоціації, відважний супротив бійців Збройних Сил України надихнув на створення настільної гри за мотивами війни в нашій країні. Гра буде називатися

Після перемоги на великому турнірі Woro2k звернувся до уболівальників та нагадав про війну, що триває в Україні

Тріумфатор REPUBLEAGUE Season 3 українець Woro2k звернувся у твітері до своїх уболівальників після перемоги в турнірі. Гравець нагадав про те, що росіяни продовжують вбивати українців і війна в країні все ще триває.

Comic Con Ukraine 2022 переноситься на наступний рік. Офіційна заява організаторів

Організатори повідомили, що найбільший український фестиваль гік-культури, геймінгу та кіберспорту Comic Con Ukraine 2022 переноситься через війну. У попередні роки фестиваль став феноменом, збираючи десятки тисяч відвідувачів.