Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

По информации известного инсайдера Алексея OverDrive Бирюкова, молодой игрок Сергей pogor3lov Погорелов покинул команду NAVI Junior. Это стало известно с  поста Алексея в twitter.

https://twitter.com/ABOverDrive/status/1440384413309673488

Сергей Погорелов провел в NAVI Junior пол года. 11 марта 2021 года, он попал в состав и сегодня, 21 сентября стало известно, что он покидает состав. Пока что за свою карьеру он заработал почти одну тысячу долларов. Известно что на предстоящий турнир академий в составе будет играть Егор flamie Васильев. Как раз именно Сергея заменит на предстоящем чемпионате бывший игрок основного состава NAVI.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Официально: NAVI обеспечили себе слот на PGL Major Stockholm 2021

Напомним, что WePlay анонсировали второй сезон турнира для академий по CS:GO. Турнир пройдет С 28 сентября – 14 ноября 2021 года с призовым фондом в $100.000. LAN-стадия будет проходить в столице Украины на WePlay Esports Arena Kyiv.

Материалы по теме

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.

ЛОГІКА ПЕРЕХОДУ VALVE НА MR12 – повний переклад статті з HLTV

На HLTV з’явилася чудова стаття про порівняння систем MR12 та MR15, баланс сторін в CS і порівняння улюбленого командного шутера з традиційними видами спорту. Пропоноємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Фото сцен всіх 18 Мейджорів в історії CS:GO

HLTV опублікував фото з усіх 18 мейджорів за 10 років існування CS:GO. Для нової школи можна побачити, що за цей час змінилося не так і багато. Гра збирала стадіони ще на початку свого існування завдяки шаленій популярності, здобутій за часів CS 1.6.