Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Канал бывшего игрока HellRaisers, Team Empire и M19 Александра Nix Левина был разблокирован на стримерской платформе Twitch.

Об этом сообщил твиттер аккаунт Streamer Bans:

https://twitter.com/StreamerBans/status/1378589352108888064?s=20

Блокировка продлилась 20 часов. Вчера канал Александра был заблокирован через некоторое время, после того как игрок запустил стрим.

Скорее всего, Nix получил бан из-за того, что транслировал матчи сингапурского мейджора без установленной правилами 10-минутной задержки.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Матч дня. Virtus.pro против Complexity в плей-офф ESL Pro League Season 13

Ранее бывший комментатор студии WePlay Esports Ярослав Tekcac Петрушин опубликовал ответ от Maincast по поводу его страйка на Youtube.

Материалы по теме

Twitch в Росії оштрафували на 2 мільйони рублів за відмову від локалізації даних росіян. При повторному порушенні штраф може зрости до 18 мільйонів

В Росії оштрафували кілька великих компаній у тому числі й Twitch за відмову локалізувати дані російських користувачів. Твіч отримав штраф у 2 мільйони рублів, окрім стрімінгової платформи штрафи виписали фотохостингу Pinterest та компанії UPS.

Довічний бан для Ceh9 замінили на покарання у 14 діб. Далі стрімер зможе знову проводити трансляції на Twitch

Без перебільшення головний стрімер українського кіберспорту Арсеній Триноженко зміг відстояти свій канал на платформі Twitch. Раніше його було забанено назавжди через регулярні спроби донести до російської аудиторії правду щодо війни в Україні у відповідь на що стример регулярно отримував скарги від росіян.

«Я зневажаю росіян, які підтримують дії Росії, на цей час у моєму житті таких 99,9%» — Віталій v1lat Волочай розповів про свої розмови з російськими друзями та колегами

Співвласник Maincast Віталій Волочай на стрімі розповів про те, як він з колегами намагався впливати на росіян на початку війни, та як розчарувався у цих спробах. Також Віталій повідомив, що робота стрімінгової платформи Twitch в Росії, на його думку, добігає кінця, а тим кібердіячам з Росії, хто не засудив війну, більше нема чого робити в

OnlyTwitch? — на популярній стримерській платформі з’явиться розділ для дорослих

Вже дуже давно Twitch звинувачують в подвійних стандартах. З одного боку платформа часто банить відомих стрімерів за одне необережне слово, з іншого боку безліч стрімерш безкарно стрімлять в басейнах, голими в бодіарті та інше.