Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший комментатор студии WePlay Esports Ярослав Tekcac Петрушин сообщил о том, что его канал на YouTube был разбанен спустя 20 дней.

Об этом комментатор сообщил у себя в твиттере:

Напомним, что 1 апреля на канал Tekcac на Youtube прилетел неоднозначный страйк от студии Maincast.

Поскольку Youtube разбанил Tekcac, то Maincast могут запретить стримить на три месяца на Youtube за ложный страйк. Подробнее об этом можно прочитать здесь.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Самое главное, чтобы Gambit не подумали, что они прошли игру — OverDrive

Напомним, что студия Maincast транслировала матчи ONE Esports Singapore Major 2021 на платформе Youtube в разрешении 4K.

Материалы по теме

Студія Maincast представила патріотичну колекцію одягу з худі, світшоту та футболки. 50% прибутку перерахують до ЗСУ

Українська кіберспортивна компанія Maincast створила лімітовану серію патріотичного мерча. 50% від прибутку якого перерахують на підтримку ЗСУ. 

Maincast oбізвав ForZe бензоколонкою, правда чомусь тільки на українськомовній трансляції

Українська студія трансляцій Maincast на українськомовній трансляції матчу ForZe проти Outsiders назвала команду ForZe бензоколонкою у підписі назви трансляції. Таку назву, судячи з усього, адміни Maincast дали через тісні зв’язки російської команди з компанією ЛУКОЙЛ.

«Чи боляче це українському кіберспорту та кіберспорту взагалі? Дуже боляче», — Віталій Волочай розповів про те, як виживає Maincast під час війни, коли ніхто не хоче спонсувати російськомовні трансляції

Співзасновник  студії Maincast Віталій Волочай розповів про те, що компанія розірвала всі стосунки з російськими партнерами та зараз находиться у стані виживання. За словами Віталія міжнародні партнери навіть чути не хочуть про розміщення реклами на російськомовних трансляціях і максимально дистанціюються від Росії.  Однак популярний коментатор вірить у перемогу ЗСУ і що все буде добре. «Ми

Maincast отримав ексклюзивні права на трансляцію PGL Major Antwerp 2022 російською та українською мовами

Українська студія Maincast повідомила про те, що саме вона буде транслювати PGL Major Antwerp 2022 російською мовою. Окрім цього Maincast вперше у своїй історії проведе паралельну трансляцію Мейджора українською мовою!