Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тренер Natus Vincere Михаил «Kane» Благин раскритиковал работу киберспортивных комментаторов и указал на недостатки кастера студии RuHub Дмитрия «CrystalMay» Корчевенина.

1512301961.0539

 

Видео от ceh9:

Ссылка на видео

Все началось после твитта тренера Natus Vincere:

Screenshot_7

Первым отреагировал Алексей yXo Малецкий:

Screenshot_9

Подлил масла в огонь и Виталий v1lat Волочай:

Screenshot_10

Степан DonStepan Шульга попросил показать хотя бы один пример.

Screenshot_11

 

Ну и тут v1lat нашел что добавить:

Screenshot_13

Kane вспомнил вчерашний матч, где на первой карте CrystalMay вел себя, как минимум, странно:

Kane: «В любом занятии важен баланс. Возьму пример Кристалмэя: кажется, ему так и не подсказали, что это не его шоу. Можно шутить, но это не стендап, будь добр – не забывай об игре. Именно поэтому речь зашла об обучении. Должны быть нормы, которых бы придерживались. За этим надо следить»

Screenshot_15

 

Позже высказался и Александр s1mple Костылев:

Screenshot_2

Screenshot_3

Screenshot_4

Материалы по теме

«В гривнях там було сім знаків», — монументальне інтерв’ю з Casper про відмову працювати з росіянами на TI, війну студій та багато іншого

В мережі з’явилося надзвичайно цікаве інтерв’ю, яке Олексій yXo Малецький взяв у апологета коментування Dota 2 Романа Casper Лєпьохіна.  З відео ви дізнаєтеся про те, як Каспер прийшов у кіберспорт, як починалися перші TI, про війну студій Maincast проти  Starladder та Maincast проти Weplay, про те, як Каспер відмовився від семизначного гонорару на The International

V1lat звинуватив конкуруючу студію у тому, що вони брали гроші від 1xbet

0

Співзасновник студії Maincast Віталій V1lat Волочай звинуватив конкуруючу студію Weplay у співпраці з відомим російським букмекером, бо, за його інформацією, саме Weplay займалися організацією трансляції церемонії нагородження HLTV Award Show 2022.

Малороси з українським громадянством Yuragi та Yatoro встали на захист російського гравця з команди Virtus.pro, що належить пропутінському олігарху

Черговий скандал в українському кіберспортивному просторі спалахнув через американського українця клубу OG Артема Yuragi Голубєва, до скандалу доєднався і чемпіон TI10 українець Yatoro.

Згідно опитуванню Віталія Волочая більше чверті фанатів кіберспорту робить ставки в букмекерських конторах

Хедлайнер студії Maincast Віталій Волочай провів цікаве опитування у якому взяло участь більш як 7 тисяч його підписників.