Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший тренер Gambit и Natus Vincere Михаил Kane Благин поделился своим мнением по поводу игры «Рожденных Побеждать» против Gambit на EPL S13.

У себя в твиттере Михаил написал следующее:

Напомним, что вчера после поражение от Gambit, снайпер коллектива NAVI Александр s1mple Костылев пожаловался на плохое самочувствие у себя в твиттере:

1-2 против Gambit Esports. Отлично сыграно. Звучит как отговорка, но моё физическое состояние в последние 2 дня ужасное, я постараюсь восстановить свою форму к следующим играм.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Gambit поднялись на первое место в рейтинга от ESL

В рамках группы С на ESL Pro League Season 13 коллектив Natus Vincere начал активнее экспериментировать с составом из шести игроков.

18-летний Валерий B1t Ваховский начал заменять flamie не только на Inferno, а ещё на Mirage и Overpass.

Материалы по теме

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

ESL назвала найкращих у CS:GO, результати виявились дуже передбачуваними

0

ESL назвали найкращих у CS:GO і хоча серед номінантів було чимало дівчат, перемоги отримали тільки хлопці.

s1mple прокоментував славнозвісне фото з росіянами під час нагородження HLTV Award Show 2022

0

Олександр s1mple Костилєв прокоментував своє фото з російськими гравцями sh1ro та Axe1 на нагородженні премії HLTV Award Show 2022. Українець переклав провину за таке фото на поляків Snax і PashaBiceps, які покликали росіян зробити фото разом з ними.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.