Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Французський кіберспортивний клуб Karmine Corp продемонстрував свою унікальну кіберспортивну арену LES ARÈNES на 3000 глядачів. Арена – це не пуста назва – це дійсно справжній кіберспортивний стадіон, аналогів якому немає у світі, а Karmine Corp став першим клубом принаймні у західному світі, який має свій “дорослий” стадіон, де є навіть роздягальні для гравців.

В майбутньому клуб планує проводити на арені зустрічі з фанатами, шоуматчі і навіть гостьові матчі проти інших команд в рамках ліг по різним дисциплінам. 

 

Материалы по теме

Karmine Corp викупили у Astralis слот в європейській лізі з League of Legends

0

Одна з найхайповіших європейських кіберспортивних організацій Karmine Corp офіційно викупила слот Astralis у франшизній європейській лізі з League of Legends.

Феномен кіберспорту – клуб Karmine Corp збирає на фанатських шоу десятки тисяч уболівальників і будує власний стадіон

Французський кіберспортивний клуб Karmine Corp створює абсолютно нову реальність, демонструючи всім в кіберспорті, як навіть без карколомних досягнень в топових дисциплінах можна ставати мегауспішними і збирати фантастичну фанатську базу.

Scream та його брат Nivera перейшли у популярний французський клуб Karmine Corp. Весь склад команди

Найхайповіший французський кіберспортивний клуб Karmine Corp оголосив свій ростер з VALORANT для участі у професійній франшизній лізі Riot.