Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Капітан команди FaZe Фінн karrigan Андерсен розповів про те, які команди вважає головними суперниками на IEM Rio Major.

Я думаю, що є багато команд, які продемонстрували великий потенціал під час EPL. Команди, які будуть загрозою для FaZe під час Major, це Vitality, G2 Esports, Cloud9, Team Liquid і Natus Vincere.

IGL з FaZe сказав, що NAVI, можливо, грають на тому ж рівні, що й чинні чемпіони і розрив, який був, зменшився за останні кілька тижнів.

Зараз розрив між конкурентами, NaVi і нами менший, ніж був за весь рік. Можливо, його вже зовсім немає. Ми дізнаємося про це на Ріо-Майджор.

Дорога на Мейджор була не самою легкою для FaZe. По рахунку вони легко пройшли в легенди, не програвши жодного матчу, проте по факту з п’яти зіграних карт на чотирьох їм довелося грати на додаткових раундах.

Читайте також інтерв’ю з капітаном B8 прямо з Мальти, де команда намагається пробитися на Мейджор в Ріо.

Материалы по теме

Від 1 мільярда доларів до майже нікчемності: у клану FaZe закінчився хайп — переклад статті видання Bloomberg

Правління звільнило генерального директора Лі Трінка після різкого падіння акцій FaZe Clan. А авторитетне вивдання Bloomberg опублікувало велику статтю про історію злету і провалу FaZe на тлі карколомного падіння акцій компанії, яка знаходиться у дуже скрутному становищі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

neo офіційно став головним тренером FaZe

0

Один з найвидатніших гравців в історії CS 1.6 Філіп neo Кубськи став головним тренером FaZe. Спеціаліст замінив на цій посаді RobbaN і спробує повернути команду на Олімп.

Джерела повідомляють, що за покупку FaZe борються два спортивні магнати

Через поганий фінансовий стан клуб FaZe можуть купити одразу два кіберспортивні гіганти з Америки. Видання sportsbusinessjournal з посиланням на власні джерела повідомляє, що свої пропозиції висунули Gamesquare та Enthusiast Gaming. Обидві компанії належать спортивним магнатам.

NEO став тренером FaZe Clan на IEM Cologne 2023

0

Легендарний NEO став тимчасовим тренером FaZe Clan після несподіваної відставки RobbaN. Поки невідомо, чи стане NEO постійним наставником команди, чи буде стояти за гравцями лине на IEM Cologne 2023. Можливо це буде залежати від того, як виступить команда у Кельні.