Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Капітан команди FaZe Фінн karrigan Андерсен розповів про те, які команди вважає головними суперниками на IEM Rio Major.

Я думаю, що є багато команд, які продемонстрували великий потенціал під час EPL. Команди, які будуть загрозою для FaZe під час Major, це Vitality, G2 Esports, Cloud9, Team Liquid і Natus Vincere.

IGL з FaZe сказав, що NAVI, можливо, грають на тому ж рівні, що й чинні чемпіони і розрив, який був, зменшився за останні кілька тижнів.

Зараз розрив між конкурентами, NaVi і нами менший, ніж був за весь рік. Можливо, його вже зовсім немає. Ми дізнаємося про це на Ріо-Майджор.

Дорога на Мейджор була не самою легкою для FaZe. По рахунку вони легко пройшли в легенди, не програвши жодного матчу, проте по факту з п’яти зіграних карт на чотирьох їм довелося грати на додаткових раундах.

Читайте також інтерв’ю з капітаном B8 прямо з Мальти, де команда намагається пробитися на Мейджор в Ріо.

Материалы по теме

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.

Визначилися фіналісти BLAST Premier Fall Final 2022. У Гранд Фіналі в Данії буде грати аж шість місцевих гравців

Завершилися півфінали BLAST Premier Fall Final 2022 і визначилися фіналісти турніру в Копенгагені. Нагадаємо, що цими днями в Данії проходить передостанній великий турнір 2022 року, який зібрав на лані повну арену уболівальників, змагаючись атмосферою з IEM Rio Major.

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.