Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Invictus Games — міжнародна спортивна подія, яка проводиться для поранених або хворих військовослужбовців, чоловіків і жінок. Ігри проходять, так само як і «Ігри воїнів», але це абсолютно окреме змагання, засноване принцом Гаррі. Ігри 2022 року насправді є іграми 2020 року, які нарешті відбудуться після кількох перенесень. Вони проходять в Гаазі, в Нідерландах.

Самі ігри розпочалися в суботу, 16 квітня. Вони триватимуть до п’ятниці, 22 квітня. Серед змагань Invictus Games вперше відбудуться і змагання з кіберспорту.

Сегмент кіберспорту цьогорічних Invictus Games проходить у вигляді спеціальної локації — зони вільного доступу, наданої H20 Esports Campus. Це кіберспортивна ініціатива Амстердама та один із найбільших кіберспортивних стадіонів у Європі. Протягом багатьох років він також був місцем проведення багатьох кіберспортивних змагань.

Партнерами спеціальної зони виступили Microsoft з їх адаптивним контролером до Xbox. В зоні були представлені такі ігри, як League of Legends, Rocket League, Mario Kart та гонки. По цім іграм було проведено змагання та розіграно призи від HyperX, HP, Nintendo та Omen. 

Україна вже не перший рік бере участь в Іграх Нескорених. Не дивлячись на війну в країні українські воїни змогли відвідати подію і гідно представити на ній Україну. Ось декілька фото. 

Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація до війни активно розвивала кіберспорт серед ветеранів і просувала включення кіберспорту на Invictus Games. Сподіваємося, цю ініціативу буде відновлено після перемоги. 

Більше фото та інформації про українців на Invictus Games ви можете знайти на офіційній сторінці нашої команди.

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.