Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб B8 вибачився перед своїми уболівальниками за ганебні результати у січні. Після скасування ліг DPC і перестановок у бурхливому морі кваліфікацій склад з Dota 2 програв вісім з дев’яти матчів і не пройшов на жоден турнір. Склад з CS2 своєю чергою провалив виступ на кваліфікаціях до RMR.

Січень пішов не так, як планувалося. Ми не пройшли закриту кваліфікацію і покинули EPL занадто рано.

У нас є деякі проблеми, які потрібно вирішити і ми будемо тримати вас у курсі того, як усе піде. Слідкуйте за оновленнями!

P.S. ми розуміємо, ви, напевно, втомилися від наших слів вдячності без конкурентних результатів. Але, чесно кажучи, ви прекрасні і ми докладемо всіх зусиль, щоб стати краще.

 

Материалы по теме

Тренер B8 погорів на читах і отримав VAC-бан. У 2022 році він 7 місяців тренував російську команду, яка представляє російського букмекера

Valve випустили оновлення Доти, присвячене китайському Новому Року з назвою Дар дракона. Найцікавішим з погляду кіберспорту в цьому оновленні стало оновлення античита, який навчився визначати використання популярної забороненої програми Overplus.

B8 шукають аналітика CS2, попередній вирішив залишити не тільки команду, а і CS

0

Український клуб B8 шукає аналітика у свій склад з CS2. Попередній аналітик команди Candy повідомив про те, що не просто йде з клубу, а і взагалі йде з CS.

B8 перевели в запас Дениса Amster Ляшенко. Заяви сторін

0

Український клуб B8 перевів в запас і виставив на трансфер Дениса Amster Ляшенко. Ймовірно рішення стало наслідком поразки команди на відкритих кваліфікаціях на RMR, які команда вочевидь провалила.