Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український кіберспортивний клуб футбольної зірки Олександра Зінченка зробив ребрендинг і підписав новий склад.

PasionUA змінили вочевидь аматорський логотип на набагато простіший і стильніший, зберігши свої фірмові кольори і відтінки – жовтий, блакитний і сірий. Новий логотип клубу нагадує полум’я, яке, мабуть, символізує запал власника клубу щодо розвитку його амбітного проекту.  

Одразу після оновлення символіки клуб анонсував підписання нового складу, цього разу в дисципліні Apex Legends. До клубу приєднався вже існуючий склад UAIM, який просто змінив назву і логотип. Цей склад прямо зараз бере участь в ALGS: 2024 Split 1 Pro League – EMEA – глобальній лізі з Apex з призовим фондом в 125 тисяч доларів. 

Вісім найкращих з 30 команд вийдуть в Play-off, після 4 з 9 турів PassionUA займають останнє 8-ме прохідне місце, але попереду ще п’ять турів. 

До складу з Apex увійшли: 

Максим «Max-Strafe» Стаднюк
Олександр «Sanya» Бокучава
Артур «Artyco» Тищенко

Материалы по теме

Олександр Зінченко оголосив список всіх учасників свого благодійного шоу матчу і серед них є s1mple

0

Олександр Зінченко назвав всіх учасників свого благодійного шоу матчу, метою якого є збір 30 мільйонів гривень. На сервері в CS2 зустрінуться як відомі футболісти, так і блогери та зірки CS2 і навіть захисники з батальйону Айдар.

PassionUA підписали вихованця NAVI – Радіона fear Смика, який веде школу CS на російському сайті і в січні створив команду з росіян

Клуб Олександра Зінченко PassionUA повідомив про зміну капітана. На лаву запасних сів marat2k, а новим капітаном несподівано став вихованець академії NAVI і великий любитель росіян Радіон fear Смик.

Олександр Зінченко анонсував шоуматч з CS2, щоб зібрати 30 мільйонів для батальйону Айдар

Олександр Зінченко і Габріел Жезус разом із батальйоном «Айдар» анонсують великий благодійний шоуматч з CS2. В матчі братимуть участь футболісти, зірки кіберспорту та відомі українські діячі.