Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В рамках фестивалю Gamers8 в Саудівській Аравії визначилися переможці турніру з PUBG, на якому було розіграно 2 мільйона доларів США.

Тріумфувала на турнірі команда Soniqs, яка отримала за перемогу 600 тисяч доларів. Друге місце посіла команда Twisted Minds в складі якої виступають два росіянина і два українські колаборанти Ярослав spyrro Кувичко, та Дмитро Perfect1ks Дубенюк. За перемогу колектив отримав 180 тисяч доларів.

Команда NAVI, яка складається переважно з представників країни-терориста Росії була серед лідерів протягом групової частини турніру, проте у Play-off провалилася і завершила змагання на 12-тому місці з 16-ти. 

За перемогу чорно-жовті отримали 45 тисяч доларів. Нагадаємо, що на 551 день великої війни за український клуб NAVI грають три росіянина: ubah, xmpl та alya. 

Материалы по теме

NAVI будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб потрапити на RMR PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

0

NAVI не потраплять напряму на RMR, а будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб пробитися у відбірковий турнір на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

Monte, B8 та два склади NAVI зіграють у благодійному турнірі для збору грошей на ЗСУ

0

Ghostik повідомив, що заром з найкращими командами країни проведе благодійний турнір з Dota 2. Вже в п’ятницю чотири команди зіграють між собою, щоб допомогти зібрати 2 мільйона гривень для підтримки армії.

Українці spyrro та Perfect1ks разом з російською командою здобули бронзу на Чемпіонаті світу з PUBG

0

Перемогою південно-корейської команди Danawa e-sports завершився PUBG Global Championship 2023 – чемпіонат світу з ПК-версії PUBG.

NAVI повертаються в дисципліну Starcraft II через 10 років після виходу з неї

NAVI несподівано вирішили повернутися у давно забуту в Україні дисципліну Starcraft II. Український клуб оголосив про підписання Петра Spirit Валукевича, який грає за расу теранів.