Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Fun Plus Phoenix одержали уверенную победу в первом этапе соревнований Valorant Champions Tour 2021 над Liquid.

Valorant Champions Tour 2021 — турнир по командному шутеру Valorant, в ходе которого участники проходят несколько этапов от «Challengers» до «Champions».

Турнир Challengers с призовым фондом в €45,000 определит 8 лучших команд из СНГ, которые получат приглашения в турнир Masters.

Первый раунд между FPX-Liquid проходил на карте Haven. Обе команды запомнились отличной обороной, и несмотря на отличную игру ScreaMа, матч продолжился в овертайме. По итогу раунда Fun Plus Phoenix удалось вырвать победу у соперников со счетом 13-10.

Второй раунд проводился на карте Split, и все, казалось, двигается в том же направлении. Отличная оборона от Liquid и 5 блестящих раундов от FPX. В конечном счете Fun plus Fenix удалось забрать два раунда подряд и закончить данную игровую серию со счетом 2:0.

По результатам данного матча FPX проходят в следующий тур и будут бороться за Challengers 2 вместе с NiP, Monkey business, and Wave.

Материалы по теме

Riot не відкидають планів зняти серіал по всесвіту VALORANT, як вони це зробили по всесвіту LOL, випустивши феноменальний «Arcane»

0

У відповідях на запити гравців Riot розповіли про віддалені плани зняти серіал по всесвіту VALORANT, як це було зроблено минулого року по всесвіту League of Legends.

Riot відмовилася від розробки функції повторів в грі, віддавши пріорітет розважальним функціям. Це обурило професійних гравців

Не дивлячись на те, що VALORANT вийшов у позаминулому році та за два роки досяг нечуваної популярності, перевершивши CS:GO в багатьох країнах світу, до цього часу у гри залишаються слабкі сторони, які ставлять під сумнів її спрямованість на професіоналів.

Riot Games назвала країни в яких пройдуть два найближчі головні ЛАНи з VALORANT

0

Riot Games оголосила, що країнами-організаторами майбутніх турнірів з VALORANT стануть Данія та Туреччина. VCT Masters Two пройде в Копенгагені, столиці Данії. Подія пройде з 10 по 24 липня. 12 команд змагатимуться за звання чемпіона.

Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад призупинив кар’єру гравця CS:GO та перейшов у національну команду з VALORANT

0

Колишній легіонер HellRaisers Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад презупинив кар’єру в CS:GO.  Йорданський гравець переходить у VALORANT і приєднується до складу YaLLa. Він повернеться до команди, що базується на Близькому Сході, і буде намагатися гідно представляти свій регіон в новій грі.