Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Капітан українського клубу KONO.ECF byr9 виклав у себе в телеграмі скрін повідомлення від організаторів договірних матчів. У своїй пропозиції шахраї пропонують співпрацювати за схемою 70/30 на користь гравців, або за фіксовану суму і можуть надати програмне забезпечення, яке в народі називають радаром (воно дає можливість бачити переміщення суперників по карті).

Цікаво, що шахраї працюють на досить відомих ТІР-2 / ТІР-3 турнірах CCT і United24 та інших, де не використовується античит. У зв’язку з цим виникає закономірне питання скільки гравців і команд на цих турнірах використовують чити і наскільки ці турніри взагалі чисті від читерів. 

Материалы по теме

Турніри CCT приходять і в Dota 2. Загалом за перший сезон розіграють 400 тисяч доларів США

0

Популярні серед ТІР-2 та ТІР-3 команд серії турнірів CCT (Champions of Champions Tour) приходять і в Dota2. Про це в п’ятницю оголосили організатори турнірів компанія GRID Esports.

Гравець kONO.ECF повідомив, що йому пропонували велитенські гроші за участь у договірних матчах

0

Гравець команди kONO.ECF Polbandana повідомив у себе в телеграм про те, що йому запропонували до 30 тисяч доларів за участь у договірному матчі.

Зірка українського футболу Євген Коноплянка заснував свій власний клуб з Counter-Strike

Зірка українського футболу Євген Коноплянка разом з колишнім легендарним українським гравцем у FIFA Олегом Шустенко підписали  команду з CS2 і назвали клуб KONO.ECF