Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Платформа кіберспортивних даних GRID спільно з FACEIT, Relog Media, Fantasyexpo, eden esports,  та іншими партнерами проведе турнір Champion of Champions Tour із CS:GO із призовим фондом $3,4 млн.

На офіційному сайті Світового Туру Чемпіонів анонсовано запрошення: 

Ласкаво просимо до нової глобальної серії змагань CS:GO – туру Champions of Champions Tour, який пропонує GRID, провідна світова платформа даних кіберспорту, у партнерстві з 10-11 міжнародними операторами турнірів. Приєднуйтесь до нас і випробуйте неймовірну боротьбу за один з найбільших призових фондів в історії CS:GO — 3 400 000 доларів.

Змагання пройде у три етапи з червня 2022 року по січень 2024 року. На першому етапі будуть організовані 44 онлайн-турніри. Їхні учасники розіграють $1,8 млн, а також путівки до наступної стадії, яка складатиметься з 11 LAN-івентів із загальним призовим фондом $1,1 млн. За результатами другого етапу визначаться колективи, які отримають запрошення на фінальний міжнародний турнір. На ньому команди розіграють ще $500 тис.

Взяти участь у Champion of Champions Tour зможуть колективи з Європи, а також Північної та Південної Америки. В організації івентів GRID допоможуть місцеві турнірні оператори, серед яких Beyond the Summit Brazil, REPUBLEAGUE, FiReSPORTS, Fragster та Gjirafa. 


Коментар Gameinside: Фактично GRID об’єднав чисельні ТІР-2 та ТІР-3 турніри в тому числі такі відомі серії як SWEET та PINNACLE у загальну серію змагань для підняття їх престижу, та підсилення позиції кожного з цих турнірів завдяки іншим турнірам, та їх об’єднанню у єдину структуру з великими призовими у кінці.

Певно, організатори гадають, що таким чином зможуть підвищити престиж турнірів та інтерес до них зі сторони уболівальників. 

Мабуть, ви помітили, що турнірів, а значить і матчів буде дуже багато і цьому є дуже просте пояснення. Компанія GRID спеціалізується не на організації змагань, а на зборі та продажі дати (ігрової інформації та статистики) букмекерським конторам. БК купують у GRID доступ до усієї інформації щодо гри у ріал-тайм, тому, що GRID має прямий доступ до серверів без затримки. Завдяки цій інформації букмекер може корегувати коефіцієнти на події під час гри, при чому робити це дуже швидко, знаючи інформацію, яку глядачі дізнаються лише через кілька хвилин, тому, що трансляції завжди ідуть із затримкою. 

За кожен матч БК платить окремо, тому чим більше матчів, тим більша вигода для GRID. 

Можливо тепер ви трохи більше розумієте на чому тримається сучасний CS:GO особливо ТІР-2 та ТІР-3 рівня. До речі, за чутками за відомим скандалом з радар-хаком та Акумою стояли витокі інформації, яку надавала GRID, але це зовсім інша історія. 

Материалы по теме

Valve випустила патч, який зламав FaceIT та безліч незалежних серверів по всьому світу

0

Valve випустили невеликий патч до CS:GO, який зламав роботу незалежних серверів по всьому світу. Серед інших проблеми виникли й на найбільш популярній в Європі змагально-турнірній платформі FaceIT.

Шейхи продовжують експансію в ігрову індустрію. Savvy Gaming Group купує частку в Embracer Group за 1 мільярд доларів

Savvy Gaming Group, яка є дочірньою компанією так званого фонду багатства Саудівської Аравії, продовжує скуповувати кіберспортивні та ігрові активи. Так стало відомо, що Savvy Gaming Group, придбала велику частку Embracer Group, холдингової компанії, яка володіє численними материнськими медіа-компаніями та студіями розробки ігор.

FaceIT та Riot непублічно блокують гру українців та росіян в одній команді в матчмейкінгу

Деякий час тому українське ком’юніті створило петицію з проханням заборонити росіянам грати на FaceIT. Таку ідею підтримали і гравці з Європи. Багато хто відмічав, що після початку війни в Україні, росіяни замість гри тільки погрожують бомбами, особливо коли дізнаються про те, що в команді грає українець.

Дім моди GUCCI та кіберспортивна платформа FACEIT представили ігрову академію Gucci Gaming Academy

Дім моди GUCCI разом з найпопулярнішою кіберспортивною платформою FACEIT презентували ігрову академію GUCCI. Академія буде шукати нових талантів, надавати їм гарні умови для розвитку та виковувати з них зірок кіберспорту.