Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комментатор и аналитик Dota 2 Дмитрий LighTofHeaveN Куприянов очень иронично дал комментарий после ухода тренера Ивана ArtStyle Антонова из состава Natus Vincere. Об этом он написал в своем Twitter.

Куприянов также напомнил о своем прогнозе на результат взаимодействия бывшего тренера и нынешнего капитана Алексея Solo Березина в NAVI с The International 10:

Artstyle и Solo уже разошлись? Какая неожиданность! Даже не думал, что поминки в их взаимодействии начнутся настолько быстро 😀

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: ArtStyle оставил должность тренера Natus Vincere

Напомним, что 16 февраля Natus Vincere объявила об исключении GeneRaL из состава по Dota 2.

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 – історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова “Нова Ера” NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що “команда має великий потенціал” з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

NAVI OLD vs NAVI 2022 – GG.BET анонсували благодійний шоу-матч для збору грошей на допомогу Запорізьській дитячій обласній лікарні

Кіберспортивний букмекер GG.BET організовує благодійний шоу-матч з Dota 2 між гравцями Natus Vincere та відомими учасниками минулих складів команди. Під час гри збиратимуть кошти на операційне обладнання для Запорізької дитячої обласної лікарні.

Олсіор, Петрик, Вілат на інші зібрали на благодійному стрімі понад 200 тисяч гривень тля ЗСУ та ТРО та розповіли свої історії війни

На благодійному стрімі, якій зібрав неймовірну кількість відомих кіберспортивних особистостей з України, вдалося зібрати понад 200 тисяч гривень на потреби ЗСУ та територіальної оборони.

Наочний приклад того, як російські кіберспортивні ЗМІ змінють реальність, та замовчують правду навіть у кіберспорті

Цей пост про те, як брешуть російські ЗМІ, навіть кіберспортивні, щоб викривити реальність, принизити чи приховати важливе та закцентувати увагу на другорядному.