Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Подошли к концу игры LCS Summer 2019 по League of Legends.

Screenshot_15

По итогам турнира  Team Liquid заработала $100 000 и слот на World Championship. По итогам групповой стадии TL заняли первое место и прошли сразу в полуфиналы. В первом матче команда Йенсена обыграла Clutch Gamers со счетом 3:2, а затем с таким же счетом Cloud9 в гранд-финале. MVP награда за лучшего игрока досталась игроку Cloud9 – Svenskeren.

2019 World Championship пройдет в Берлине, Мадриде и Париже с 2 октября по 10 ноября. В 2018 году состав занял 9-12 место и заработал $145 125.

Призовой фонд LCS Summer 2019:

1 место – Team Liquid – $100 000
2 место – Cloud9 – $50 000
3-4 место – Clutch Gamers / Counter Logic Gaming – $25 000

Материалы по теме

Бізнес-кейс Team Liquid почали вивчати в Гарварді

Бізнес-кейс можливо найсильнішого кіберспортивного бренду в світі Team Liquid почали вивчати в Гарвардській Школі Бізнесу.

Team Liquid повністю укомплектували склад з CS2. Вперше в ньому немає жодного гравця з США

0

Клуб Team Liquid офіційно укомплектував свій склад з CS2. До команди приєднався Twistzz, який повернувся в клуб після кількарічного перебування у FaZe Clan.

Team Liquid розпускають свій зірковий склад з Rocket League і йдуть з дисципліни через проблеми із залученням спонсорів і монетизацією

Team Liquid виходять з дисципліни Rocket League, про це клуб повідомив на офіційному сайті. Найважливішим в цій новині є те, що команда розпускає потужний склад, який на цьогорічному Чемпіонаті світу посів 3-4 місце, а загалом за рік виграв майже 400 тисяч доларів.

Team Liquid звільнили EliGe і підписали росіянина з Team Spirit та болгарина з 500

0

Team Liquid оголосили про звільнення ветерана команди EliGe та офіційне підписання росіянина Patsi та болгарина Rainwaker. Цікаво, що EliGe провів в команді феноменальні 3014 днів і навіть є співвласником організації, бо має її акції.