Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Heroic выиграли матч против Team Liquid на ESL Pro League S14 со счётом 2:1, благодаря одному отчаянному муву, который смело можно считать одним из лучших клатчей в истории CS:GO. Его автор – Исмаил refrezh Али, игрок состава Heroic. Теперь коллектив проходит дальше, и вскоре сразится с NAVI за выход в гранд-финал.

Счет 14:15 на карте, решающий момент – refrezh находит смелость выйти 1 в 5 против вражеской тимы. Лучше один раз увидеть, чем сто раз услышать:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ошеломляющий эйс от B1t на первой карте против ENCE в рамках EPL S14 — ВИДЕО

Турнир ESL Pro League Season 14 проходит с 16 августа по 12 сентября в онлайн-формате. 24 команды-участника разыграют $750 000, рейтинговые очки Pro Tour и BLAST Premier и слот на BLAST Premier: World Final 2021. Следить за турниром вы можете у нас на сайте в специальном репортаже.

Материалы по теме

Heroic підписали росіянина Degster. Свій перший матч він зіграє на російському турнірі

0

Великі друзі України Heroic, які не раз говорили про свою підтримку України, не змогли втриматися і не найняти в свій склад росіянина.

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

Heroic несподівано вийшли з Луврської угоди і перестали бути партнерами ESL, але збережуть слоти на IEM Chengdu 2024 та EPL

Неочікувано Heroic вийшли з так званої Луврської угоди, про це повідомила у своєму твіттері ESL. Луврська угода – це угода про партнерство ESL та ряду провідних кіберспортивних клубів планети, які за партнерство брали участь в розподілі доходів від ліг і турнірів ESL з Counter-Strike.