Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Новоиспеченный игрок коллектива G2 Esports Илья m0NESY Осипов негативно высказался о действующей карте из действующего маппула – Mirage. Илья считает, что это нормальная карта, но она уже надоела всем.

Игрок скучает по Cobblestone:

Mirage уже за***л. Вот честно. Когда её уже наконец-то уберут? Добавьте Cobblestone. Cache – такое себе, но её тоже можно добавить. Но, пожалуйста, уберите эту конченую карту. Mirage – нормальная карта, но она уже… Короче, уже надо её изменить как-то. Хочу Cobblestone, очень сильно хочу.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ZywOo: «Успех для меня — это не индивидуальные показатели, а результаты моей команды»

Напомним, что Cobblestone была убрана на переработку в 2018-м году, но так и не вернулась в соревновательный маппул, как и Cache в 2019-м году.

Материалы по теме

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: MONESY – №4

0

Результати світового класу та неймовірні піки на найбільших турнірах принесли m0NESY місце в першій п’ятірці в його другій появі в списку 20-ти найкращих гравців року HLTV.

Нікола NiKo Ковач перейде з G2 до Falcons за мільйони доларів

Французський інсайдер neL повідомляє, що Нікола NiKo Ковач зовсім скоро підпише контракт і перейде з G2 до Falcons. Сума угоди складатиме мільйони доларів. До інсайду можна віднестися цілковито серйозно, бо його розмістили на HLTV.org

Заразився від s1mple – Валерій b1t Ваховський теж виклав фото в інстаграм з російським професійним гравцем

Навколо NAVI черговий скандал, хоча, здавалося б після майже року війни всі мали вже звикнути до “не все так однозначно” позиції гравців українського клубу.

Олександр Петрик справедливо розкритикував включення в блог NAVI росіянина m0NESY, який навіть не грає в команді

Олександр Петрик жорстко розкритикував NAVI за включення в командний блог росіянина m0NESY. Раніше NAVI не раз виправдовували росіян в складі команди тим, що без них роботу втратять українці. Відомий кіберспортивний волонтер, блогер і аналітик дивується, чому NAVI ніяк не перестануть тягнути росіян в медійне поле при тому, що вони навіть не грають в команді. На