Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Maincast почали розвивати трансляції білоруською та казахстанською мовами. Сьогодні студія повідомила про запуск відповідних каналів по грі CS:GO.

Нагадаємо, що українська студія володіє ексклюзивними правами на трансляцію всіх турнірів ESL та Dreamhack на весь пострадянський регіон до початку 2027 року. Раніше компанія розвивала тільки російськомовні трансляції, проте після початку повномасштабного вторгнення почала активно просувати українськомовні трансляції.

Запуск каналів на Білорусь та Казахстан може говорити про наміри студії розвиватися в горизонтальному напрямку, поступово зміщуючи акценти з російськомовних трансляцій на трансляції мовами різних країн регіону. 

Дивитися трансляції ESL Pro League 17 білоруською та казахстанською можна тут: 

twitch.tv/csgomc_by
twitch.tv/csgomc_kz

Читайте також: В Steam знайшли групу українських каесерів-колаборантів, які називають Путіна своїм Президентом

Материалы по теме

Maincast переіменувала свої канали на стрімінгових платформах для більшої зручності глядачів

0

Українська студія Maincast повідомила, що для зручності переіменувала всі свої канали на Twitch та Youtube. Раніше канали називалися досить рандомно і було досить складно згадати їх правильні назви.

НАВЧАЛЬНЕ ВІДЕО! Як правильно розбирати демки з CS від Sergiz

0

Мейнаст започаткував серію навчальних відео в першому з яких колишній гравець Akuma, а нині коментатор студії Sergiz розповідає про те, як правильно та ефективно розбирати свої демки.

Українські шанувальники кіберспорту продовжують масово дивитися російськомовні трансляції в тому числі студії колишніх Рухабівців

Українські фанати кіберспорту продовжують дивитися російськомовні канали попри те, що триває війна. Про це можна дізнатися із аналітики порталу streamscharts.com Так дослідження аудиторії каналу студії Мейнкаст з Dota 2 показало, що ледь не половина її глядачів не нехтує трансляціями російськомовної студії Paragon, яка хоч і зареєстрована в Німеччині, але фактично складається з колишніх співробітників Рухабу.

Фонд власника NAVI Максима Кріпи разом з NAVI, Maincast і S.T.A.L.K.E.R. 2 повідомили, що передали на фронт 100 мікроавтобусів

Фонд власника NAVI та Maincast Максима Кріпи (за даними Forbes UA) MK Foundation у співпраці з NAVI, Maincast та розробниками S.T.A.L.K.E.R. 2 передав для потреб ЗСУ 100 вантажних бусів. Інформація і відео про це з’явилися у телеграм каналі студії Maincast.