Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Maincast почали розвивати трансляції білоруською та казахстанською мовами. Сьогодні студія повідомила про запуск відповідних каналів по грі CS:GO.

Нагадаємо, що українська студія володіє ексклюзивними правами на трансляцію всіх турнірів ESL та Dreamhack на весь пострадянський регіон до початку 2027 року. Раніше компанія розвивала тільки російськомовні трансляції, проте після початку повномасштабного вторгнення почала активно просувати українськомовні трансляції.

Запуск каналів на Білорусь та Казахстан може говорити про наміри студії розвиватися в горизонтальному напрямку, поступово зміщуючи акценти з російськомовних трансляцій на трансляції мовами різних країн регіону. 

Дивитися трансляції ESL Pro League 17 білоруською та казахстанською можна тут: 

twitch.tv/csgomc_by
twitch.tv/csgomc_kz

Читайте також: В Steam знайшли групу українських каесерів-колаборантів, які називають Путіна своїм Президентом

Материалы по теме

Maincast транслюватиме всі ліги другого сезону DPC окрім ліги де грає NAVI. Російськомовні трансляції окрім регіону EEU робитиме BetBoom та FISSURE

Українська студія кіберспортивних трансляцій Maincast повідомила, що буде вести українськомовні трансляції другого сезону DPC, проте без ліги Східної Європи, де грають NAVI.

Рік тому росіяни намагалися відібрати в українців права на російськомовні трансляції, ось що з цього вийшло

Рік тому росіянин Юрій Фролов, пов’язаний з ESForce, створив петицію, під назвою «Зупинити ненависть та заклики до вбивства дітей в кіберспорті». В петиції автор жалівся на те, що більшість російськомовних прав належить українським студіям, а вони ненавидять Росію і всі трансляції наповненні ненавистю до росіян.

Weplay втратила права на українсько та російськомовні трансляції BLAST, у 2023 році їх викупили Maincast і Relog Media

Стали відомі студії, які викупили права на трансляці турнірів серії BLAST у 2023 році. Так російськомовні права викупила сербська компанія Relog Media, хоча, судячи з того, що прес-реліз з’явився на порталі БК PARI, реально права викупив саме російський букмекер, використавши студію Relog в якості прокладки і транслятора.