Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный англоязычный аналитик Метью Maniac Кикерес поделился своим мнением по поводу финала DreamHack Masters Spring 2021.

У себя в твиттере швейцарец написал следующее:

Hobbit сейчас находиться в состоянии полной боевой готовности, и он известен тем, что умеет включаться в важны играх. Я верю, что NAVI понадобится electronic праймовой версии, чтобы на равных играть в этом матче. Общий уровень игры на сервере поражает.

Напомним, что вчера Gambit обыграли G2 в первом полуфинале, а во втором “Рожденные Побеждать” одержали волевую победу над Heroic со счетом 2:1.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: ALWAYSWANNAFLY о словах JotM: «Слушать авторитетное мнение всегда очень приятно, но я, пожалуй, откажусь»

Финал DreamHack Masters Spring 2021 состоится сегодня, 9 мая, в 17:00 по КВ. Natus Vincere и Gambit выяснят между собой, кто больше заслуживает стать чемпионом престижного турнира.

Материалы по теме

Російська МТС списала кілька мільйонів доларів через закриття кіберспортивного клубу Gambit

Російська МТС повідомила про списання збитків на суму 207 мільйонів рублів (близько 2 мільйона доларів за нинішнім курсом) через переоцінку вартості кіберспортивного клубу Gambit Esports, діяльність якого було призупинено майже одразу після початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.