Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сегодня в рамках турнира BLAST Premier: Spring Finals 2021 состоится эпична схватка двух коллективов СНГ в 16:30. Команды будут бороться за место в гранд-финале.

Напоминаем, что Natus Vincere обыграли вчера BIG в полуфинале верхней сетки со счетом 2:0 и вышли в финал, где сегодня сыграют с Gambit Esports.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: s1mple: «Gambit на самом деле уничтожает оппонентов»

В свою очередь Gambit Esports уже имеют винстрик — 7  побед. Смогут ли они его продолжить, одержав сегодня победу над NAVI?

Турнир BLAST Premier: Spring Finals 2021 проходит с 16 по 20 июня. Команды разыграют призовой фонд в размере 425 тысяч долларов США и слот на BLAST Premier: World Final 2021. Узнать результаты всех матчей можно у нас на сайте в специальном репортаже.

Материалы по теме

Forbes випустило розслідування, яке говорить, що власник NAVI Максим Кріппа є одночасно власником букмекера GGbet і студії Maincast

Українське видання Forbes випустило розслідування, в якому йдеться про зв’язки власника NAVI Максима Кріппи з букмекерською компанією GGbet та студією кіберспортивних трансляцій Maincast.

NAVI виграли другу зустріч в головній європейській лізі VALORANT — Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI обіграли команду Giants Gaming у другому матчі Champions Tour 2023: EMEA League. Таким чином чорно-жовті крокують далі з рахунком 1-1 по матчах. Попереду у команди ще 7 зустрічей в груповій стадії.

NAVI всуху програли в першому матчі Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI всуху програли в дебютному матчі європейської франшизної ліги Champions Tour 2023: EMEA League. Чорно-жовті були розгромлені на власному піку Ascent з рахунком 7-13. На піку суперників команди дійшли до додаткових раундів, проте клуб KOI зміг дотиснути народжених перемагати, зафіксувавши на табло рахунок 20-18.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.