Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сегодня, 7 июня,  в 18:00 по Киеву команда Duno сыграет с wtcN в финале первого крупного турнира по Valorant — Twitch Rivals.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Забанили за 322 в CS:GO — сделай карьеру в Valorant. Звезда iBUYPOWER делает эффектный эйс на Twitch Rivals — ВИДЕО

СНГ коллектив Team Duno на турнире отдал лишь одну карту, они без проблем вышли из группы C одержав три безупречные победы. Команда Team wtcN и вовсе не уступили ни одной карты, выйшли без поражений из группы D.

Состав Team Duno:

  • Duno
  • dimasick
  • arch
  • Chiwawa
  • pipsoN

Турнир Twitch Rivals проходит с 5 по 7 июня. 16 команд из Европы сразятся за призовой фонд в $49 тысяч.

Материалы по теме

G2 Esports звільнили свого CEO Карлоса ocelote Родрігеса через втрату місця у франшизній лізі VALORANT

G2 Esports звільнили засновника і директора клубу Карлоса ocelote Родрігеса. Звільнення сталося через гучний скандал, який виник через запрошення Карлосом на вечірку відомого женоненависника Ендрю Тейта, якого закенсилили на заході.

VALORANT наздоганяє CS:GO? Порівняння статистик головних турнірів по двом тактичним шутерам

Завершився найголовніший турнір року з VALORANT і саме час оцінити, який шлях пройшов шутер від Riot Games за два роки та чи вдається йому зрівнятися з CS:GO, якому нещодавно виповнилося 10 років і який є послідовником CS 1.6, який теж мав десятирічну історію.

Riot Games опублікувала правила для команд-партнерів. Команди мають складатися з 6-10 гравців, всіх перевірять на токсичність

Riot Games прийшли в кіберспорт тактичних шутерів серйозно і на довго. На відміну від MORPG, де League of Legends давно і впевнено перемогла Dota 2 (окрім деяких регіонів) VALORANT буде набагато складніше пробивати собі дорогу на вершину, щоб стати FPS номер один.

Найбільші команди з VALORANT, які Riot Games залишила за бортом франшизної ліги

Вчора Riot Games оголосила 30 команд- партнерів, які з 2023 року будуть брати участь у професійних франшизних лігах VCT, навколо який буде будуватися основний кіберспорт у VALORANT.