Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

16 липня в Україні має набрати чинності частина друга та шоста статті 27 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Це означає, що сайти, блоги, сторінки в соцмережах та інше, що належить українським компаніям, має мати в першу чергу українську версію, яка завантажується за замовчуванням для користувачів з України.

Щодо сайтів – то йдеться про сайти «суб’єктів господарювання» (ФОПів та компаній), які зареєстровані в Україні. Усі їхні інтернет-ресурси, які використовуються в якості інтернет-представництв суб’єктів господарювання, зареєстрованих в Україні повинні мати основну версію українською мовою, яка має завантажуватися для користувачів в Україні за замовчуванням. Також мова йде й про сторінки в соцмережах ютюб, вайбер, телеграм-канали та мобільні застосунки тощо.

Також всі програми для побутової техніки, що продається в Україні, має бути локалізовано. За порушення будуть накладатися штрафи від 3400 до 8500 гривень, при повторному порушенні штраф буде збільшено до суми від 8500 до 11900 гривень. 


Коментар Gameinside: Поки держава цілком справедливо бореться за впровадження української мови в Україні, українська команда NAVI все ще має у своєму складі не просто більшість російськомовних гравців, а більшість гравців з громадянством Російської Федерації, яка веде кровопролитну війну в Україні та кожного дня вбиває мирних українців. 

Ми не забудемо цей ганебний факт і будемо й надалі нагадувати про нього нашим читачам. Наві – це надбання України й команда має знову стати українською, попри бажання її проросійських власників. 

До речі, за замовчуванням в Україні завантажується російськомовна версія сайту NAVI. Цікаво, чи це зміниться після 16 липня. 

Материалы по теме

Коментатор студії Maincast вступив до лав ЗСУ. Рівно рік тому він набив на руці татуювання з логотипом Monte

0

Коментатор і аналітик з CS2 студії Maincast повідомив про те, що вступив до лав ЗСУ. Підписатися на Вайшана можна в його каналі в телеграм. 

Беззаконня на TI! Українські колаборанти перемогли базованих українців через відключення електрики

0

Російська команда Дахака TMS, куди з NAVI нещодавно перейшли два українці mellojul і shigetsu, отримала технічну перемогу над Monte, після чого виграла відкриті відбіркові на The International 2024 в Східній Європі.

ІУДИ! П’ять українських колаборантів гратимуть на російському турнірі за російські команди

Цинізм деяких українських гравців в Counter-Strike просто неможливо осягнути. Через два з половиною роки повномасштабної війни чимало професійних гравців не знаходять нічого поганого в грі за російські команди на турнірі, який організує російський букмекер.

В Росії відкрили перший державний кіберспортивний центр, де будуть вчити CS2, Dota 2 і пілотуванню FPV-дронів

В Росії відкрили перший державний центр кіберспорту, який буде повністю фінансуватися за державний кошт, а всі заняття будуть безкоштовними. Геймерів в центрі навчатимуть Dota 2, CS2 і пілотуванню FPV-дронів.