Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Порталы HLTV.org и Globo Esporte сообщили со ссылкой на собственные источники о том, что MIBR планируют очередную замену в составе по CS:GO.

По словам источников бразильский клуб хочет исключить Игнасио meyern Мейера, который был подписан шесть месяцев назад. На его место MIBR хотят подписать звезду TeamOne — Аленсара trk Россато. Ранее игрока хотели приобрести Immortals.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Chaos заменили двух игроков

Возможный состав MIBR:

Габриэль FalleN Толедо
Фернандо fer Альваренга
Эпитасио TACO де Мело
Вито kNgV- Джузеппе
Аленсар trk Россато

Источник

Материалы по теме

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.

Усі Мейджори в історії CS:GO: команди-переможці, найтитулованіші гравці та країни

CS:GO — остання версія Counter-Strike, випущена у 2012 році зараз є однією з найпопулярніших дисциплін кіберспорту у всьому світі.

ESL Challenger Rotterdam 2022. Нідерландська путівка у конференцію

Батьківщина дворазового чемпіона світу з Формули 1 прийматиме у себе вісім команд, котрі розіграють між собою призовий фонд у $100 000 та можливість отримати можливість поборотися за вихід у наступний сезон ESL Pro League.