Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Міністерство молоді та спорту прибрало з офіційного сайту сторінку зі списком спортсменів, які порушили умови повернення в Україну після виступу на міжнародних змаганнях і таким чином потрапили до чорного списку. 

Поки невідомо, чи вирішило міністерство змінити свою політику щодо спортсменів-порушників, чи просто вирішило зробити список закритим. 

До видалення в списку значилися понад 300 українських спортсменів, що виїхали на міжнародні змагання і не повернулися в Україну, серед них було принаймні 9 кіберспортсменів, які отримували дозвіл через Федерацію кіберспорту України, але після виступу вирішили не повертатися. 

Материалы по теме

Колишній кіберспортивний діяч, український кінорежисер Олег Сенцов виклав відео бою з росіянами, яке показує жахливі реалії війни

Колишній кіберспортсмен і кіберспортивний організатор, а також український кінорежисер Олег Сенцов опублікував на своїй сторінці у фейсбук 33-хвилинне відео бою з росіянами.

CEO IKLA та Lazer Cats посперечалися у твіттері щодо вчинку гравців IKLA, які не повернулися в Україну

0

Голови двох українських клубів влаштували публічні дебати у твіттері. CEO клубу IKLA Максим Беднарський дав офіційну відповідь на запитання, чому гравці команди не повернулися в Україну, яке поставив у своєму влозі CEO Lazer Cats Олексій Малецький.

s1mple своєрідно відмітив День Гідності та Свободи України, граючи на стрімі в складі з росіянами з Cloud9

0

Зірку NAVI у відпустці накрило ностальгією і Олександр s1mple Костилєв в черговий раз продемонстрував свою справжню позицію, яка полягає у тому, що кіберспорт поза політикою.