Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Міністерство Юстиції США подало позов на Activision Blizzard, а останні погодилися на мирову угоду для врегулювання спору. Претензії до видавця ігор виникли через кіберспорт, а саме через обмеження, які компанія наклала на зарплати гравців у своїх франшизних лігах Call of Duty League та Overwatch League.

Компанія прописала в контрактах штрафні санкції для команд в разі, якщо вони перевищать ліміти на максимальні зарплати, встановлені видавцем. 

Мінюст США порахував це як порушення антимонопольного законодавства, бо відсутність можливості збільшити зарплати погано вплинуло на конкуренцію серед команд. Регуляторний орган вже збирався накласти на Blizzard великі штрафи, проте сторони вирішили не доводити до суду і домовилися.

На яких умовах сторони погодилися владнати справу наразі не повідомляється. 

Читайте також: Weplay оголосила про призупинення проекту Weplay Academy League до кінця війни

Материалы по теме

Call of Duty League змінює правила і стає максимально лояльною до своїх клубів

0

Організатори Call of Duty League вирішили кардинально змінити підхід до кіберспорту в грі. Нові правила допоможуть реанімувати дисципліну і сприятимуть її розвитку. Інновації виглядають просто революційно!

Власники команд і професійні гравці в Call of Duty судяться з Activision Blizzard і вимагають відшкодування 680 мільйонів доларів

Власники команд і професійні гравці в Call of Duty судяться з Activision Blizzard, звинувачуючи розробника CoD в монополізації кіберспорту по їх улюбленій грі.

Microsoft звільнили 80% працівників кібертивного підрозділу Activision Blizzard

Microsoft продовжує звільняти працівників придбаної нею Activision Blizzard, причому особливо потужного удару зазнав відділ кіберспорту, де звільнили 80% співробітників. За інформацією від обізнаних людей, які працюють в компанії, в кіберспортивному відділі залишилося лише 12 осіб.

Microsoft звільняють 1900 працівників ігрового підрозділу, в тому числі директора і головного дизайнера Blizzard

Microsoft звільнить 8% свого ігрового підрозділу, що становить 1800 працівників. Величезне звільнення відбувається через кілька місяців після історичного придбання софтверним гігантом Activision Blizzard.