Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Nigma проиграла The Alliance на WePlay! Pushka League Division 1 со счетом 0:2 и  потеряла шансы на выход в плей-офф турнира.

Команде Куро KuroKy Салехи Тахасоми  остался заключительный матч с неудержимыми Team Secret. Он состоиться завтра, 6 мая.

Коллектив Alliance – настоящие открытие WePlay! Pushka League: команда играет с заменой в лице Артёма fng Баршака и проиграла на групповой стадии всего один матч Team Secret.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Epileptick1d рассказал, за счёт чего VP.Prodigy обыграли NAVI на WePlay! Pushka League.

WePlay! Pushka League Division 1 проходит с 23 апреля по 11 мая. Команды поборются за призовой фонд в размере 250 тысяч долларов США. Следить за ходом турнира WePlay! Pushka League можно в специальном репортаже здесь.

Материалы по теме

SumaiL, Miracle- і команда українця Володимир No[o]ne- Міненко зіграють на турнірі Путіна з Dota 2 в Казані

Ще дві відомі на весь світ команди заявлені на турнір Путіна Ігри майбутнього. Nigma та приїдуть в Казань, щоб зіграти за 1 мільйон доларів США.

Чемпіони The International 2013 клуб Alliance відкрили склад з CS2

0

Легендарний шведський клуб Alliance відкрив склад з CS2. До п’ятірки увійшли суто шведські гравці команди 416Olsk, яка займала 71 місце у світовому рейтингу. 

Virtus.pro замінили двох гравців складу по Dota 2

0

Російська команда Virtus.pro після провалу на останніх турнірах зробила одразу дві заміни. До команди перейшли керрі Ілля Kiritych Ульянов і сапорт Артем Fng Баршак, який став новим капітаном команди.

Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Перед тим, як ми дізнаємося ім’я нових чемпіонів The International, саме час згадати тих, хто ставав найкращими у попередні роки і закарбував свої імена на зворотньому боці величної Егіди.