Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Спортсменів з Росії та Білорусі не допустять до участі в Азійських іграх в Ханчжоу – таке рішення прийняв Міжнародний олімпійський комітет. Про це повідомило видання The Indian Express з посиланням на МОК та Олімпійський комітет Азії.

Азійські ігри є своєрідною малою Олімпіадою. Через них російські спортсмени могли пройти до кваліфікації на Олімпіаду-2024 у Парижі. Тепер цю можливість виключили в самому МОК.

Джерело повідомляє, що це остаточне рішення Міжнародного олімпійського комітету. У МОК вважають залучення росіян та білорусів “неможливим з технічних причин”.  “Формат участі спортсменів з паспортами Росії та Білорусі в Азійських іграх-2023 вивчався й обговорювався на олімпійському саміті в грудні 2022 року. Але це було неможливо з технічних причин“.

Азійські ігри, звані також Азіада – спортивне змагання, яке проводиться кожні чотири роки серед атлетів з усіх країн Азії з 1951 року. Ігри проводяться під егідою Олімпійської ради Азії (ОСА) і регулюються наглядом Міжнародного олімпійського комітету.

На відміну від рішення Міжнародного олімпійського комітету в кіберспорті ситуація інакша. Днями спалахнув скандал, причиною якого стало повернення Міжнародною федерацією кіберспорту IESF на змагання росіян разом з їх прапором і гімном. В наслідок цього рішення збірна України в повному складі знялася з Чемпіонату Світу IESF, а Федерація кіберспорту України виступила з протестом і пообіцяла розглянути варіант виходу з IESF. До протесту української федерації доєдналися 13 федерацій з країн Європи та світу. 

Нажаль, попри повномасштабну війну, кіберспорт є чи не єдиним видом спорту, де виступ росіян абсолютно не обмежується. Більш того росіяни продовжують грати навіть в українських командах, чого немає в жодному іншому виді спорту. 

Материалы по теме

Гравець українського клубу IKLA пішов захищати Україну до Третьої Окремої Штурмової Бригади

0

Гравець українського клубу IKLA, який ще у 2023 році виступав за команду на турнірах, які в тому числі проводив наш портал, пішов захищати Україну в лави Третьої Окремої Штурмової Бригади.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.

s1mple виступив на концерті Моргентшерна. Лише пів року тому росіянин обіцяв подумати над пропозицією виступити на окупованому Донбасі

s1mple в черговий раз засвітився в просуванні російської культури. Найкращий гравець світу відвідав концерт російського репера Моргенштерна у Варшаві і навіть піднявся на сцену і виступив з фристайлом.

Гравець Monte повідомив, що британець smooya задонатив 25 тисяч доларів на ЗСУ

0

Гравець команди Monte DemQQ повідомив про те, що скандальний британець smooya, який грав за російську команду Forze, ще у 2022 році пожертвував на ЗСУ 25 тисяч доларів.