Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Всі українські кіберспортсмени остаточно знялися з Чемпіонату Світу IESF. Причиною бойкоту стало ганебне рішення керівництва Всесвітньої Федерації Кіберспорту повернути можливість росіянам не тільки виступати на Чемпіонаті Світу, а і дозволити їм це робити під власним прапором і з власним гімном.

Першими від виступу відмовилися українські дотери, за якими послідував кіберфутболіст, а далі рішення підтримали гравці в PUBG Mobile, Legends Mobile і CS:GO. 

Українські кіберспортсмени були одними з лідерів у всіх дисциплінах де брали участь. Заявку на медалі вони оформили, ще коли виграли відбіркові в Європі фактично у всіх дисциплінах. 

Капітан команди з CS:GO byr9 прокоментував рішення колективу: 

«Ми, команда Team Ukraine CS:GO, шоковані, засмучені та глибоко ображені тим, що росія повернеться до участі в IESF з наступного року. Вони могли б надихнутися Олімпійськими іграми та іншими видами спорту і заборонити їх подібним чином, але вони вирішили не робити цього.

Кожен повинен пам’ятати, що росія навчає кіберспортсменів та геймерів використовувати дрони та атакувати цивільне населення в Україні під час цієї жахливої війни. Рішення IESF відкриває двері для продовження тероризму росії в Україні.

Ми хотіли представляти Україну на світовій арені та мати шанс показати силу українців і з гордістю підтримати нашу країну.

Сьогодні ми отримали повідомлення від нашої власної федерації про те, що ми більше не зможемо змагатися, і ми розуміємо їх вибір.»

В кожній з дисциплін розігрувався призовий фонд у 100 тисяч доларів, тому відмова від потенційних призовий – це мужній вчинок українських кіберспортсменів, які поставили гідність і честь України вище за власні фінансові інтереси. 

Материалы по теме

Арабський принц Фейсал бін Бандар бін Султан Аль Сауд був обраний президентом Міжнародної федерації кіберспорту IESF

Його Високість Принц Фейсал був обраний президентом Міжнародної федерації кіберспорту під час позачергових загальних зборів сьогодні в Пусані, Південна Корея. Він був обраний 71 голосом “за” або 98,6%, а його президентський термін триватиме до 2025 року.

Саудівський принц став головою Всесвітньої федерації кіберспорту IESF

Арабський портал Arabhardware повідомив, що скандальний голова всесвітньої федерації кіберспорту IESF Влад Марінеску пішов у відставку і його місце посяде віцепрезидент принц Фейсал із Саудівської Аравії.

ВІДЕО: про скандали IESF та їх зв’язки з Росією

0

Ми неодноразово писали про чисельні зашквари всесвітньої федерації кіберспорту, але ви могли щось пропустити. Якщо так, то на каналі Кацапського Інферно з’явилося відео з якого ви можете дізнатися про корупцію в IESF, зв’язки керівників з Росією і розбан на турнірах росіян.

Чемпіонат Світу IESF зібрав топові перегляди у Mobile Legends і провалився у всіх інших дисциплінах

Чемпіонат Світу IESF став ТІР-1 турніром, але тільки в одній дисципліні. В грі Mobile Legends чемпіонат зібрав вражаючу кількість глядачів, а от в інших дисциплінах показав рівень тір-3 турнірів.