Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte вперше у своїй історії піднявся на сьому сходинку світового рейтингу за версією HLTV. Завдяки цьому досягненню Monte випередили NAVI, які посідають восьму сходинку і це в якомусь сенсі історичний момент з кількох причин.

  1. Поперше Monte власним прикладом спростували неодноразові ствердження NAVI, що в Україні немає сильних гравців, які можуть виступати на ТІР-1 сцені. Спочатку Monte потрапили на ТІР-1 сцену, а тепер і випередили NAVI, маючи набагато менші ресурси. 
  2. За Monte грає Woro2k, якого свого часу ще до війни тестували, але не взяли в NAVI навіть на пробний період. Гравця просто відкинули і не розглядали лише після однієї тестової гри.
  3. За Monte грає sdy, про якого директор NAVI казав, що він “грає по скриптах” і не зможе грати на високому рівні.
  4. За Monte грає DemQQ, який грав в зловісному складі Akuma. Саме NAVI після поразки Akuma найбільше поливали команду і її гравців брудом і обіцяли надати докази нечесної гри команди. Докази так і не було надано, але завдяки своєму авторитету однієї з найкращих команд світу, імідж Акуми було повністю знищено і незабаром команда розвалилася. 
  5. За Monte не грають колаборанти, а всі гравці регулярно транслюють чітку проукраїнську позицію на відміну від NAVI. Багато місяців від початку повномасштабної війни NAVI зберігали у своєму складі росіян, виправдовуючи це тим, що не можуть знайти в Україні сильних гравців. Навіть зараз команда замінила s1mple самим проросійським гравцем серед професіоналів. На ТІР-1 рівні лише w0nderful перейшов грати за росіян під час повномасштабної війни і саме його підписали NAVI. 

Хоча NAVI і залишається надзвичайно популярною командою в Україні, після початку повномасштабної війни політика клубу є повним іміджевим провалом, який приховується в тому числі грошима і тиском на журналістів через медійних персон і іншими  ганебними шляхами.

Неодноразові “авторитетні” заяви керівництва клубу було спростовано життям, а завдяки політиці невизначеності, команда не отримала жодних значних здобутків, зате отримала величезні репутаційні втрати, які намагається відмивати благодійністю і запізнілим переходом на українську мову і трансляцією проукраїнської позиції. Проте кіберспортивна спільнота дуже гарно пам’ятає позицію NAVI на початку великої війни, бачить, кого підписує команда зараз і віддає свою любов дійсно українському клубу Monte, який став взірцем улюбленої народної команди, якою колись були NAVI. 

Історія все розставить по своїх місцях, але ми впевнені, що нинішнє керівництво NAVI увійде в історію насамперед як люди, які не змогли побачити правильний шлях і до останнього чіплялися за російське, заради грошей поступилися громадянською позицією, призвели команду до величезної кризи і вщент зруйнували її імідж в очах українців. Більше того ці люди, “сидячи в феррарі”, бе шансів програли перегони “українському запорожцю”.

Два роки тому абсолютно ніхто не міг собі уявити, що в Україні може з’явитися клуб, який підніметься у світовому рейтингу вище ніж NAVI, проте такий клуб з’явився багато в чому саме через NAVI, які або відкидали перспективних українських гравців, або знищували їх репутацію. Іронія полягає в тому, що об’єднання цих вигнанців призвело до утворення команди, яка посунула NAVI з трону найкращого українського клубу. Проте ще більшим антидосягненням NAVI стало те, що Monte обійшли чорно-жовтих за популярністю в Україні не завдяки своїй органічній патріотичній позиції, а насамперед завдяки ганебній позиції NAVI, які не змогли вчасно розібратися в ситуації, почути свою аудиторію, зробити правильні висновки і обрати правильний шлях. 

Материалы по теме

Молодіжний склад Monte виграв свій перший міжнародний турнір

0

Молодіжний склад Monte виграв свій перший в історії турнір під назвою United21 Season 8. Цікаво, що це взагалі був перший серйозний турнір для складу.

NAVI будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб потрапити на RMR PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

0

NAVI не потраплять напряму на RMR, а будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб пробитися у відбірковий турнір на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

Monte, B8 та два склади NAVI зіграють у благодійному турнірі для збору грошей на ЗСУ

0

Ghostik повідомив, що заром з найкращими командами країни проведе благодійний турнір з Dota 2. Вже в п’ятницю чотири команди зіграють між собою, щоб допомогти зібрати 2 мільйона гривень для підтримки армії.

NAVI повертаються в дисципліну Starcraft II через 10 років після виходу з неї

NAVI несподівано вирішили повернутися у давно забуту в Україні дисципліну Starcraft II. Український клуб оголосив про підписання Петра Spirit Валукевича, який грає за расу теранів.