Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte виграв перший у своїй історії престижний міжнародний титул. Команда стала переможцем ESL Challenger Jönköping, який проходив в рамках DreamHack і де розігрувалося запрошення на ESL Pro League та 100 тисяч доларів США.

По дорозі до титулу українці здолали росіян Virtus.pro та турецьку команду EternalFire. Найнапруженішим вийшов півфінал проти представників країни-терориста. Monte взяли першу карту, проте з великим розривом програли свій сильний Anubis. Однак команді вдалося зібратися на Міражі і відправити росіян пакувати валізи. 

Матч проти турків не був простим і на другій карті українцям довелося переводити гру у додатковий час, проте до третьої карти гра не дійшла і завершилася перемогою жовто-блакитних. 

Вітаємо справжню українську команду, яка показує справжню чемпіонську гру! 

За перемогу в турнірі Monte заробили 50 тисяч доларів, чудовий кубок і путівку в найпрестижнішу лігу світу з CS2. 

Через відсутність переважної більшості найсильніших команд світу турнір не викликав ажіотажу серед глядачів і зібрав на піку 136 тисяч уболівальників. Фінал між Monte і Eternal Fire став лише третьою за популярністю грою турніру, зібравши 73 тисячі глядачів. 

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Кіберспортивні діячі масово бойкотують Esports Awards за те, що премія продалася Саудівській Аравії

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup.