Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На цих вихідних OpTic Gaming знищили найкращі команди світу в Halo Infinite.

На Halo Invitational команда OpTic залетіла з двох ніг, показавши майже ідеальний результат і отримавши левову частку призового фонду в 75 000 доларів. Під час двох днів змагань OpTic програли лише одну карту проти Cloud9 – і жодної карти проти жодної іншої команди.

Після цієї великої перемоги OpTic Gaming чекає на серію Halo Championship. Найближчими тижнями ми побачимо, як команди вийдуть на сцену в Канзас-Сіті, змагаючись у черговому турнірі у вихідні дні за шанс отримати приз у 250 тисяч доларів. 

Ще у 2017 році OpTic здобув головний приз у чемпіонаті світу Halo, заробивши 500 тисяч доларів і перемігши такі команди, як Envy та Team Liquid.

Однак через перерву в кіберспорті в Halo, сцена залишалася в застої, і лише в останній час в HALO знову появилися регулярні змагання.

Хоча малоймовірно, що Halo буде такою ж популярною як топові дисципліни, але це крута гра в якій можна виграти круті призову.

Ми знову побачимо OpTic в дії в серії Halo Championship 29 квітня в прямому ефірі в Канзас-Сіті.

Материалы по теме

Optic виграли Halo World Championship 2022. Загалом ТОР-8 турніру склали виключно команди з США

У США в Seattle Convention Center цими вихідними завершився чемпіонат світу з популярної кіберспортивної дисципліни HALO. На Halo World Championship 2022 розігрувалася чимала сума в 1 мільйон доларів США, яка стала рекордною за час існування дисципліни.

NAVI програли всім в групі на Halo World Championship 2022 і вилетіли з Чемпіонату Світу

Склад Natus Vincere по грі HALO програв всі ігри в групі D групової стадії та завершив свій виступ на Чемпіонаті Світу з HALO — Halo World Championship 2022.

Бразильська команда LOUD стала тріумфатором Чемпіонату Світу VALORANT CHAMPIONS 2022

Бразильська команда LOUD виграла Чемпіонат Світу VALORANT CHAMPIONS 2022. У фіналі команда з Південної Америки здолала північноамериканську команду Optic Gaming.

OpTic Gaming підписали популярних дівчат для розширення аудиторії за межі кіберспорту

Американський клуб OpTic Gaming продовжує розвиватися у «горизонтальному» напрямку, виходячи за рамки кіберспорту та охоплюючи нові галузі розважального контенту. Цей формат стає дедалі популярнішим серед кіберспортивних клубів, яки зіткнулися з проблемами у збільшенні аудиторії та намагаються якось виправити ситуацію.