Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У США в Seattle Convention Center цими вихідними завершився чемпіонат світу з популярної кіберспортивної дисципліни HALO. На Halo World Championship 2022 розігрувалася чимала сума в 1 мільйон доларів США, яка стала рекордною за час існування дисципліни.

В чемпіонаті брали участь 20 колективів з усього світу, які грали три стадії Play-in, Pool Play (групова), та Championship (Play-off). 

Optic Gaming не мали собі рівних на турнірі. За всі змагання вони програли лише 2 карти, одну на груповій стадії та одну у суперфіналі турніру. При цьому команда виграла 22 карти. За перемогу клуб отримав кубок та 400 тисяч доларів. Другими стали Cloud9, якім довелося довго пробиватися нижньою сіткою після програшу в першому турі.

Загалом турнір підтвердив, що HALO є цілком американською дисципліною, а команди з інших континентів відіграють роль статистів. У ТОР-8 турніру увійшли 8 команд з США. Злегка втрутитися у розбірки американців змогли лише дві європейські команди Acend та JLINGZ esports, які посіли 9-12 місця. 

Український клуб NAVI також було представлено європейським складом, проте він виступив ще гірше і, не вигравши жодного матчу, завершив турнір на 13-16 місці.

Турнір не дивував переглядами у порівнянні з найбільш популярними дисциплінами кіберспорту. На піку трансляцію дивилося 143 585 глядачів, це сталося на матчі суперфіналу. 

Результати Play-in

Чотири найкращі команди вийшли у наступну стадію.

Результати Pool Play

12 команд вийшли у заключну стадію, а чотири вилетіли.

Результати Championship

Оптіки анігілювали всіх на турнірі не залишивши жодних сумнівів щодо свого лідерства.

Розподіл призового фонду:

Найкраща команда заробила 400 тисяч, а от друге місце виграло майже вдвічі меншу суму.

Читайте також: Українці задонатили на The International більше ніж 1,5 мільйони доларів та встановили рекорд відданості Dota 2

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

Криптовалютний партнер NAVI, Astralis та Virtus.pro кинув гравців на гроші, не виплативши призові

Криптовалютна біржа Bybit, яка є спонсором ряду відомих кіберспортивних команд в тому числі NAVI, Astralis та Virtus.pro стала фігурантом скандалу з невиплатою призових.

Колишній гравець Astralis закликав взяти в NAVI росіянина, а після хейту пояснив, що вважає це нормальним через позицію NAVI

Через проблеми зі світлом ми не встигаємо висвітлювати всі новини кіберспорту, але не можемо пропустити найважливіші, які напряму впливають на ситуацію в країні.