Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Протягом умовно 100 ігор на кожному The International вимальовується певна мета, коли одних героїв постійно обирають чи банять, проте є й інша сторона медалі — визначаються герої, які вважаються настільки слабкими, що нікому немає до них справи.

На TI11 залишилося лише чотири матчі й Марсі стала найбільш затребуваним героєм, взявши участь у 211 картах з 219, причому на груповій стадії частка її перемог склала 76%. Ця вражаюча цифра впала до 50% на стадії Play-off, проте Марсі не стала менш популярною. 

Слідом за Марсі до мети потрапила Енігма, яка була забанена або обрана у 193 матчах, а третім за популярністю став Primal Beast, якого на драфтах обирали чи банили 187 разів. 

Найбільший відсоток перемог на TI наразі має Енігма — 55,36% Вона стала справжнім жахом, тож її змогли обрати лише 56 разів і забанили аж 137 разів.

Популярність цих трьох героїв обумовлена навичками контролювати кількох героїв одразу. Марсі також має неймовірну мобільність, що робить її потужною зброєю як у початковій грі, так і на пізній стадії. 

Enigma та Primal Beast мають дві здатності, що дозволяють ефективно вбивати героїв і можуть перевернути гру у будь-який час — Black Hole та Pulverize і ці здібності настільки потужні, що саме через них ці герої такі популярні. 

Загалом же список найбільш обраних героїв виглядає так:

  • Marci — 86
  • Shadow Fiend — 80
  • Tiny — 73
  • Undying — 67
  • Leshrac — 66

Список найбільш забанених героїв TI:

  • Enigma — 132
  • Marci — 117
  • Primal Beast — 116
  • Batrider — 107
  • Morphling — 103

Проте на TI жодного разу не обрали та не забанили групу з восьми героїв. 

Bounty Hunter, Clinkz, Dragon Knight, Keeper of the Light, Meepo, Techies, Treant Protector та Windranger зараз знаходяться на самому дні, про них забули й вони нікому не потрібні.

Схоже, професійні гравці вважають, що цим героям не вистачає інструментів, щоб залишатися релевантними в сучасній меті. Цікаво, чи спливе хоч один з цих невдах як елемент неочікуваності в останніх чотирьох матчах TI?

Читайте також: Від епохальної події, що назавжди змінила кіберспорт до краху легенди — 11 років історії The International

Материалы по теме

Valve випустять Компендіум до TI на наступному тижні і розпродали майже всі квитки на The International

Valve оголосили, що продали більшість квитків на The International і залишилося лише близько 1 тисячі квитків на основну подію. Також розробники Доти розповіли деякі деталі щодо майбутнього турніру.

SteelSeries стали спонсорами косплею на The International. Більше інформації про конкурс

0

Valve оголосили про цьогорічний конкурс косплею, який відбудеться перед фіналами The International. Вперше в історії конкурс отримав спонсора, яким став виробник девайсів для геймерів компанія SteelSeries. Завдяки їй цього року фіналісти конкурсу розіграють призовий фонд у розмірі 20 тисяч доларів.

Стали відомі всі учасники The International. На турнірі буде 19 росіян і лише 4 українця

0

Стали відомі всі учасники The International 2023, який відбудеться з 12 по 29 жовтня в місті Сіетл, США. В турнірі змагатимуться 20 колективів, серед яких, нажаль цього року рекордна кількість росіян — чотири команди (19 гравців).

Puppey вперше пропустить The International. Підсумки кваліфікацій в Західній Європі

0

Вперше в історії Puppey не буде грати на The International! Легендарний кіберспортсмен, який був на всіх Чемпіонатах Світу з Dota 2, шість разів потрапляв у четвірку, двічі вигравав срібло, але так і не зміг стати двократним чемпіоном TI програв кваліфікації і пропустить цьогорічний івент.