Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Состав Natus Vincere возглавил рейтинг по проценту побед на стороне Т за 2021 год. В то время как вторая команда из Восточной Европы, Gambit Esports, стала лучшим коллективом на стороне CT. Информацию предоставили HLTV в личном Twitter.

В топ-3 самых самой лучшей атаки за 2021 год оказались только составы из Восточной Европы, а именно Natus Vincere (53,4%), Gambit Esports (51,6%) и Virtus.pro (49,2%). Следом идут французы Team Vitality (48,9%) и MOUZ (48,9%).

В рейтинге на стороне CT, первую строчку заняли Gambit (58%), второе место досталось Heroic (56,5%), а NAVI с маленьким отрывом в 0.01% заняли третью строчку (56,4%). Пятерку лучших замкнули FaZe Clan (56,1%) и Team Vitality (55%).

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: NAVI пробили «стратосферу». Топ-10 самых богатых команд по CS:GO в 2021 году

Напомним, что портал HLTV.org опубликовал топ-5 игроков по количеству выигранных клатчей в CS:GO за карьеру. На первом месте оказался игрок Team Vitality Ришар shox Папильон, который выиграл 783 клатча.

Материалы по теме

Між молотом і ковадлом. Аналізуємо три сценарії майбутнього, яке може обрати для себе головна кіберспортивна команда України Natus Vincere

На початку війни NAVI на весь світ пообіцяли, що вирішать проблему росіян у складі клубу максимум відразу після Мейджору в Антверпені. Звісно, це було ще до багатотисячних втрат, до захоплення великих територій України, та до трагедії Бучі й Маріуполя, коли війна ще не сприймалася настільки трагічно, як зараз.

Замітаючи сліди. NAVI зафотошопила російськи прапори на спинах гравців на фотографії в своєму інстаграм з 1,2 мільйонами підписників

Український клуб Natus Vincere виклав у своєму інстаграмі з 1,2 мільйонами підписників фотографію з виходу команди на сцену у фіналі PGL Major Antwerp 2022. На фото добре видно гравців ззаду, коли вони йдуть через натовп вболівальників.

Сергія Starix Іщука кинув власник російської команди, яку він тренував. Колишня зірка NAVI на пенсію не збирається і шукає нову домівку

0

Колишня зірка NAVI Сергій Starix Іщук повідомив, що його команда Ave залишилася без фінансування і проект добігає кінця. Сам український гравець, а потім і тренер, не планує йти на пенсію, а буде шукати нову команду.

Кіберспортивний клуб BiG підписав жіночий склад, який вибив команду NAVI Javelins з кваліфікацій до ESL Impact League Season One в Далласі

0

Німецький кіберспортивний клуб BiG презентував свій перший жіночий склад з Counter-Strike. Ним стала команда, яка обіграла NAVI на шляху до поїздки на великий турнір в Далласі.