Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI підписали новий склад з мобільної дисципліни Brawl Stars. До складу увійшли три зіркові гравці з Японії — AchapiLevi та I see. В попередньому складі українського клубу тривалий час грали росіяни, але нещодавно той склад було розпущено.

Серед нових гравців NAVI виділяється Achapi, який займає друге місце за виграними призовими в світі і є дворазовим Чемпіоном світу. 

Нових гравців NAVI представили у відео, де не обійшлося без кліше і росіян. Так чорно-жовті обіграли всесвітньо відомий образ японської школярки, в ролі якої виступає ведуча клубу, а в кінці ролика з’являється гравець попереднього складу – росіянин MMA. Як то кажуть, NAVI можуть піти з Росії, а от росіяни в NAVI будуть завжди. 

Під відео пів тисячі коментарів виключно російською мовою, де росіяни ностальгують за старим російським складом, але обіцяють підтримувати і нових Наві. 

 

 

Материалы по теме

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

NAVI випустили відео про свою перемогу на Мейджорі

0

NAVI випустили влог про свій шлях у Play-off Мейджора до моменту перемоги на історичному турнірі. Дивимося як відбувалася ця легендарна подія очами команди.

Мейджор в Копенгагені став третім за популярністю в історії CS. Не став першим через відсутність у фіналі росіян

0

Мейджор в Копенгагені став третім за популярністю Мейджором в історії Counter-Strike. На піку в фіналі турніру подія зібрала у екранів 1 853 954 глядачів.