Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На портале Liquipedia появилась информация о турнире Peacekeeper Elite Championship 2020 по PUBG Mobile. Среди приглашенных коллективов Natus Vincere.

Кроме “рожденных побеждать” в соревновании примут участие DreamEaters, Cloud9, BOX Gaming, King of Gamers Club и другие команды. Ещё два коллектива получат прямые инвайты от организаторов, а три пройдут через региональные турниры.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NAVI попали в группу с TSM на DreamHack Fall Showdown

Стоит отметить, что на текущий момент в составе NAVI числится лишь один игрок – Дмитрий OldBoy Буй. Других участников команды руководство назовет позже.

Peacekeeper Elite Championship 2020 пройдет в период с 13 по 15 ноября в Шанхае. 15 коллективов разыграют общий призовой фонд в размере около $1,700,000.

Источник

Материалы по теме

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

NAVI разом з PUMA запустили стильну та іноваційну колекцію мерчу. Здається кіберспортивна форма нарешті почала “дорослішати”

0

NAVI разом з PUMA запустили нову колекцію командної форми в якій клуб виступатиме у 2024 році. До колекції входить командна джерсі, штані і два типи жакетів – з повною блискавкою і напівблискавкою.

“Батьки скептично ставились і надавали перевагу освіті” – українські чемпіони про перші кроки у кіберспорті

 Українська кіберспортивна індустрія стрімко набирає обертів уже не один рік. Вітчизняні гравці підкорюють світ та здобувають перемоги: у 2021 році команда NAVI з CS:GO виборола перемогу на турнірах PGL Major Stockholm та BLAST Premier World Final; у 2024 році NAVI стала переможцем з Counter-Strike 2 – PGL Major Copenhagen.

NAVI Junior тріумфували на European Pro League Season 17. Українські клуби B8 і Monte повністю провалили турнір

0

NAVI Junior виграли European Pro League Season 17 з Dota 2. У фіналі турніру український клуб здолав MOUZ з рахунком 3-1. Чорно-жовті розгромили всіх на груповій стадії, а потім легко пройшлися по сітці Play-off.