Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В керівництві NATUS VINCERE відбулася зміни, хоча правильніше це назвати перерозподілом портфелей, та розширенням бо нікого з команди не звільнили, а навпаки планують найняти.

Так в клубі з’явилася посада Head of Esports, яку зайняв колишній аналітик, а потім головний тренер NAVI Junior Аміран ami Рехвіашвілі. Свою кар’єру Аміран починав як гравець топових київських команд і, хоча, він так і не зміг досягти чемпіонського рівня, проте завжди вважався скіловим гравцем, а також головним по «мошні» (суперечкам) з опонентами та суддями. 

Пізніше, після певної перерви, Аміран повернувся у кіберспорт як аналітик та помічника тренера HR, а пізніше зайняв позицію головного тренера HellRaisers. Саме Амірану Рехвіашвілі приписують знахідку та вирощування таких зірок, як ISSAA та woxic

Після кардинального зменшення фінансування HR інвесторами та переходу від зіркових міжнародних складів до українського формату, Рехвіашвілі змінив прописку на NAVI, де з початку допомагав у якості аналітика, а потім очолив новостворену академію клубу. 

Головним досягненням Рехвіашвілі в NAVI слід вважати становлення таких молодих зірок, як b1t та m0nesy, які дозволили говорити, що проект NAVI Junior став успішним.

За словами клубу, у майбутньому Аміран Рехвіашвілі продовжить контролювати молодіжку чорно-жовтих, проте вже зараз команда шукає нового регулярного тренера. Резюме приймають за адресою [email protected]

Унша зміна стосується білоруса N1ghtEnd, який вже кілька років працює в NAVI, міняючи посади менеджера різних складів клубу. Через руки Ярослава Клочко пройшли склади по FIFA, Fortnite, Paladins, R6S та CS:GO. На цей час N1ghtEnd призначено на посаду Head of Teams Management, де він буде контролювати менеджерів чисельних складів клубу NATUS VINCERE.

Нагадаємо, що як і раніше в складах NAVI залишається близько 20 росіян, які ніяк не висловили свою позицію проти війни Росії в Україні. Не дивлячись на протести українських уболівальників, NAVI лише формально декларують проукраїнську позицію, але усіма своїми діями пропагують проросійські інтереси команди.

Як і раніше, переважна більшість контенту NAVI випускається російською мовою, на формі гравців зберігаються прапори країни-ворога, а переважну більшість гравців української команди складають гравці з російським громадянством.

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.

Сповідь Кирила BoombI4 Михайлова блогеру Райзу ставить фінальну крапку у професійній кар’єрі гравця і ось чому

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.