Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI відзвітували про результати своєї ініціативи – благодійного турніру BORN TO BE BRAVE, який відбувся 22 грудня та інших пов’язаних з ним акцій клубу, в результаті яких вдалося зібрати 500 000 доларів США на допомогу Україні.

Нагадаємо, що в турнірі брали участь гравці з 9 провідних клубів світу з CS:GO, які були розділені на чотири команди за роллю у грі. Матч пройшов за один день і складався з двох півфіналів та фіналу. 

Згідно зі звітом NAVI, опублікованому в інстаграмі, в результаті ініціативи було зібрано:

  • s1mple передав $100 000 на медичне обладнання
  • NAVI надали $200 000 в фонд United 24
  • $31 000 в результаті розіграшу ПК зібрали партнери ASUS та Artline
  • $40 000 пожертвували фани клубу
  • $10 000 пожертвували Team Liquid
  • $10 000 пожертвували Logitech
  • $1 000 пожертвували ENCE
  • 108 000 пожертвував власник NAVI Максим Кріппа

Читайте також: Perfecto відмовився від російського прапору на Liquipedia, цю функцію зроблено, щоб показати ставлення до війни в Україні

Материалы по теме

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Між другим і третім етапом Warm Up League Spring Cup 2024 була незвично довга перерва – цілих три тижні. Тому давайте напередодні нової гонки, згадаємо як пройшла і чим завершилась попередня зустріч пілотів.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

n0tail видав автобіографічну книгу “Notail. Характер перемагає талант”

Легендарний дворазовий чемпіон The Internatioonal Йохан «n0tail» Сундштайн видав автобіографічну книгу про своє життя і карколомну кар’єру в Dota 2. Кника називається “Notail. Характер перемагає талант”.