Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Зроблено ще один маленький, але важливий крок. Російський гравець NAVI Ілля Perfecto Залуцький нарешті скористався можливістю, наданою ресурсом Liquipedia і відмовився представляти країну-терориста на міжнародній арені.

Через півтора місяці після появи такого функціонала, росіянин нарешті поміняв російський триколор на нейтральний прапор. Цю можливість енциклопедія кіберспорту надала всім громадянам Росії та Білорусі, щоб вони могли офіційно показати що не підтримують війну Росії проти України та не хочуть представляти країну-агресора на спортивних змаганнях. 

Раніше цією можливістю скористалися всі гравці NAVI з російськими паспортами, окрім двох гравців складу з CS:GO – Perfecto та electronic. 

На сьогодні, через майже 10 місяців повномасштабної війни в різних складах NAVI продовжують грати 10 громадян Російської Федерації. Дев’ять з них поміняли прапори на нейтральні, чим підтвердили, що не підтримують війну їх країни проти України. Один гравець – Денис electronic Шаріпов все ще грає під прапором Росії чим підтверджує спою підтримку війни. 

Читайте також: Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Материалы по теме

Гравці NAVI підіграли російській пропаганді в річницю повномасштабного вторгнення

0

Перед річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну гравці NAVІ українець Ange1 та росіянин suygetsu передали персональне вітання російському телеграм-каналу VALORANT INFO з майже 60 тисячами підписників, показуючи, що ми “єдиний народ”.

NAVI анонсували мерч, присвячений рекордній кількості виступів команди на Мейджорах з CS

0

NAVI відкрили передзамовлення на футболки, присвячені участі команди в 20-ти Мейджорах з CS поспіль. Нагадаємо, що це унікальний рекорд і лише NAVI брали участь у всіх Мейджорах в історії Counter-Strike.

Monte обійшли NAVI за популярністю на українськомовній трансляції PGL Major Copenhagen 2024: European RMR

0

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.

NAVI підписали новий склад з Brawl Stars. В анонсі не обійшлося без росіянина і японської школярки

0

NAVI підписали новий склад з мобільної дисципліни Brawl Stars. До складу увійшли три зіркові гравці з Японії — Achapi, Levi та I see. В попередньому складі українського клубу тривалий час грали росіяни, але нещодавно той склад було розпущено.